Policjanci w mieszkaniu 38-latki znaleźli wiele narkotyków i dużo pieniędzy
Policjanci w mieszkaniu 38-latki znaleźli woreczki strunowe z białym proszkiem. Wstępne badanie testerem wykazało, że to amfetamina. To nie wszystko. Kobieta przechowywała w mieszkaniu znaczną kwotę pieniędzy. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił przedstawić 38-latce zarzuty. Teraz grożą jej 3 lata pozbawienia wolności.
- Strzelińscy mundurowi w toku wykonywanych czynności ustalili, że od pewnego czasu mieszkanka powiatu jest w posiadaniu środków psychoaktywnych – wyjaśnia asp. Łukasz Porębski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Jak ustalono, narkotyki mogą znajdować się w mieszkaniu wskazanej kobiety. Na tej podstawie 24 listopada kryminalni udali się pod wskazany adres. Szybko okazało się, że skrupulatnie przeprowadzone czynności operacyjne przyniosły zamierzony efekt. Policjanci zastali zaskoczoną wizytą 38-latkę. W trakcie przeszukania w jednym z pomieszczeń znaleziono znaczną ilość woreczków strunowych z zawartością białego proszku. Wstępne badanie testerem wykazało, że to nic innego, jak amfetamina.
Ponadto w toku prowadzonych czynności w mieszkaniu kobiety policjanci natrafili na znaczną kwotę pieniędzy. Na tej podstawie została ona zatrzymana i doprowadzona do KPP w Strzelinie. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił przedstawić 38-latce zarzuty, za które zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
RE: Kobieta miała w mieszkaniu dużo narkotyków
spajker. powiedziała :
TruckdriverDST powiedziała :
A ja zawsze popieram i będę popierać małe biznesy. Niech płaci podatki i ciągnie dalej ten dochodowy wózek. lol
kłopot jest taki że jak ten dochodowy biznes stanie sie legalny to stanie sie powszechny a zatem niedochodowy. jak 60 lat temu dolar w polsce był nielegalny to posiadanie i handel dolarami był opłacalny. jak zalegalizowano dolara i kantory w polsce to nieliczni właściciele kantorów do pracy w kożuchu przychodzą bo ich na prąd do farelki nie stać.
Dokładnie, narkotyki są drogie dlatego że są nielegalne!

0
Gravatar
spajker.
RE: Kobieta miała w mieszkaniu dużo narkotyków
TruckdriverDST powiedziała :
A ja zawsze popieram i będę popierać małe biznesy. Niech płaci podatki i ciągnie dalej ten dochodowy wózek. lol
kłopot jest taki że jak ten dochodowy biznes stanie sie legalny to stanie sie powszechny a zatem niedochodowy. jak 60 lat temu dolar w polsce był nielegalny to posiadanie i handel dolarami był opłacalny. jak zalegalizowano dolara i kantory w polsce to nieliczni właściciele kantorów do pracy w kożuchu przychodzą bo ich na prąd do farelki nie stać.

0
Gravatar
TruckdriverDST
RE: Kobieta miała w mieszkaniu dużo narkotyków
A ja zawsze popieram i będę popierać małe biznesy. Niech płaci podatki i ciągnie dalej ten dochodowy wózek. lol
0
Gravatar
cześ
RE: Kobieta miała w mieszkaniu dużo narkotyków
Ja mam pomysł, wsadziłbym jej te wszystkie narkotyki wiecie gdzie :D
0

Przeczytaj też