Uwaga! Wypadek na drodze między Strzelinem, a Ludowem Polskim. W okolicach zjazdu na Warkocz zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby są poszkodowane. Droga jest zablokowana, zorganizowano objazd. Służby prowadzą na miejscu akcję ratunkową. Więcej w kolejnym wydaniu „Słowa”.


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
sąsiad
RE: Trzy osoby są poszkodowane
wiadro powiedziała :
strzelin powiedziała :
Czyzby to ssamochód pana dzieciaka...
..., któremu zabrano prawko jakiś czas temu, który jest znany Policji, który chwali się, że zasuwał 140 km/h w chwili wypadku- yup, to ten sam gość.
dzieciak miał prawko?? chyba sibie robisz jaja

0
Gravatar
-woda-
RE: Trzy osoby są poszkodowane
I to właśnie przez lekkomyślność i głupotę niektórych osób cierpią niewinni ludzie...
0
Gravatar
qwerty
RE: Trzy osoby są poszkodowane
spajker powiedziała :
qwerty powiedziała :
spajker powiedziała :
po marce samochodu poznaję styl jazdy. mały czerwony samochód to baba za kierownicą, 60 kmh na autostradzie i ryzyko pomyłki pedału hamulca z pedałem gazu. , czarne bmw albo kabrio to styl jazdy szarmancki szybki prawie tak niebezpieczny jak baba za kierownicą , czołówka bardzo prawdopodobna. polonezem kieruje niewidomy 80 latek , tamuje ruch i jest bardziej zabójczy na drodze niż oblodzenie jezdni. suv - em na drodze kieruje bogoc - smolbiznes albo jego blondyna - jest raczej bezpiecznie.
A jak jedzie zardzewiały maluch, który skręca bez kierunkowskazów, ignoruje wszelkie znaki, nie zatrzymuje się przed przejściami dla pieszych i rozwija szaloną prędkość 40 km/h, to wiem, że to jedzie spajker
a jak ktoś nie ma nawet prawa jazdy i posługuje się protezą w postaci samochodu służbowego z kierowcą służbowym to na bank będzie qwerty.
A dasz mi samochód służbowy z kierowcą? Ja chętnie wezmę.

0
Gravatar
spajker
RE: Trzy osoby są poszkodowane
qwerty powiedziała :
spajker powiedziała :
po marce samochodu poznaję styl jazdy. mały czerwony samochód to baba za kierownicą, 60 kmh na autostradzie i ryzyko pomyłki pedału hamulca z pedałem gazu. , czarne bmw albo kabrio to styl jazdy szarmancki szybki prawie tak niebezpieczny jak baba za kierownicą , czołówka bardzo prawdopodobna. polonezem kieruje niewidomy 80 latek , tamuje ruch i jest bardziej zabójczy na drodze niż oblodzenie jezdni. suv - em na drodze kieruje bogoc - smolbiznes albo jego blondyna - jest raczej bezpiecznie.
A jak jedzie zardzewiały maluch, który skręca bez kierunkowskazów, ignoruje wszelkie znaki, nie zatrzymuje się przed przejściami dla pieszych i rozwija szaloną prędkość 40 km/h, to wiem, że to jedzie spajker
a jak ktoś nie ma nawet prawa jazdy i posługuje się protezą w postaci samochodu służbowego z kierowcą służbowym to na bank będzie qwerty.

0
Gravatar
wiadro
RE: Trzy osoby są poszkodowane
strzelin powiedziała :
Czyzby to ssamochód pana dzieciaka...
..., któremu zabrano prawko jakiś czas temu, który jest znany Policji, który chwali się, że zasuwał 140 km/h w chwili wypadku- yup, to ten sam gość.

0
Gravatar
qwerty
RE: Trzy osoby są poszkodowane
spajker powiedziała :
po marce samochodu poznaję styl jazdy. mały czerwony samochód to baba za kierownicą, 60 kmh na autostradzie i ryzyko pomyłki pedału hamulca z pedałem gazu. , czarne bmw albo kabrio to styl jazdy szarmancki szybki prawie tak niebezpieczny jak baba za kierownicą , czołówka bardzo prawdopodobna. polonezem kieruje niewidomy 80 latek , tamuje ruch i jest bardziej zabójczy na drodze niż oblodzenie jezdni. suv - em na drodze kieruje bogoc - smolbiznes albo jego blondyna - jest raczej bezpiecznie.
A jak jedzie zardzewiały maluch, który skręca bez kierunkowskazów, ignoruje wszelkie znaki, nie zatrzymuje się przed przejściami dla pieszych i rozwija szaloną prędkość 40 km/h, to wiem, że to jedzie spajker

0
Gravatar
strzelin
....
Czyzby to ssamochód pana dzieciaka...
0
Gravatar
spajker
RE: Trzy osoby są poszkodowane
po marce samochodu poznaję styl jazdy. mały czerwony samochód to baba za kierownicą, 60 kmh na autostradzie i ryzyko pomyłki pedału hamulca z pedałem gazu. , czarne bmw albo kabrio to styl jazdy szarmancki szybki prawie tak niebezpieczny jak baba za kierownicą , czołówka bardzo prawdopodobna. polonezem kieruje niewidomy 80 latek , tamuje ruch i jest bardziej zabójczy na drodze niż oblodzenie jezdni. suv - em na drodze kieruje bogoc - smolbiznes albo jego blondyna - jest raczej bezpiecznie.
0
Gravatar
XYZ
RE: Trzy osoby są poszkodowane
Obowiązkiem kandydata na na prawo jazdy są badania lekarskie, a dla zawodowych kierowców jeszcze psychotechniczn e, ale dla wszystkich powinny być obowiązkowe jeszcze psychiatryczne, bo niby fizycznie wszyscy sprawni, ale umysłowo to niekoniecznie.
0
Gravatar
Fioletowy
Pedzlu
Ja wyzej wyminiony fioletowy co szpanowal na mieście , ze możesz dostać 25 deko do pupy:) pozdrawiam Cię; )
0

Przeczytaj też