Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Witajcie! Nazywam się Bruno i jestem bardzo przyjacielski. Wszyscy mówią, że można się we mnie, a szczególnie w moich oczach, zakochać, a u mojej pani była to miłość od pierwszego wejrzenia.
Lubię wszystkie zwierzęta, choć w to wierzy mało osób, bo jestem psem myśliwskim, podobno płochaczem niemieckim. Ale ja zaprzyjaźniam się z każdym, nawet kotami i kurami. Zaganiam je, gdy uciekają pani, a z jedną miałem nawet taką umowę, że codziennie znosiła mi w budzie jajko i mogłem je spałaszować. Było pycha... do momentu, gdy nie odkryła tego pani i nie zainterweniowała. No trudno, i tak o mnie bardzo dba, każdego dnia dostaję od niej mięsko, często moje ulubione naleśniki, rosół z makaronem i inne frykasy. W ogóle, wstyd się przyznać, ale jestem niezłym łasuchem. Uwielbiam też pieszczoty, a zwłaszcza, gdy pan drapie mnie za uchem. Bardzo lubię też wodę, zabawy z piłką do nogi, butelkami i, oczywiście, z moim przyjacielem kotem Wojtkiem.