ZNP podjęło dzisiaj decyzję o zawieszeniu strajku nauczycieli od 27 kwietnia od godz. 6.00 rano. - Proszę być gotowym na wrzesień - zwrócił się do premiera, szef ZNP Stanisław Broniarz.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Glebogryzarka
RE: Strajk nauczycieli zawieszony
Maciek powiedziała :
Glebogryzarka powiedziała :
Maciek powiedziała :
Glebogryzarka powiedziała :
Sprawa nie jest zakończona, zatroskany Maćku. Wyczuwam krokodyle łzy w twojej nędznej, propisowskiej wypowiedzi.
Skąd tyle pogardy w Twojej wypowiedzi?
Z troski o moje dzieci, jeżeli będą dorastać w otoczeniu takich prawicowych hipokrytów. Polska pod panowaniem matołuszka i jaro to bastion najgorszego, podlasiowego konserwatyzmu i betonu mentalnego.
I takiego pluralizmu i różnorodności uczysz w szkole dzieci? Popatrz więc do lustra, jak wygra wybory KO na pewno Ci da... podwyżkę, tak jak przez 8 lat rządów PO-PSL dawali i to wcale nie jest hipokryzja. :-x
Ty się martw o siebie, krokodylku. Ja sobie poradzę. Mam bystry umysł.

0
Gravatar
Maciek
RE: Strajk nauczycieli zawieszony
Glebogryzarka powiedziała :
Maciek powiedziała :
Glebogryzarka powiedziała :
Sprawa nie jest zakończona, zatroskany Maćku. Wyczuwam krokodyle łzy w twojej nędznej, propisowskiej wypowiedzi.
Skąd tyle pogardy w Twojej wypowiedzi?
Z troski o moje dzieci, jeżeli będą dorastać w otoczeniu takich prawicowych hipokrytów. Polska pod panowaniem matołuszka i jaro to bastion najgorszego, podlasiowego konserwatyzmu i betonu mentalnego.
I takiego pluralizmu i różnorodno ści uczysz w szkole dzieci? Popatrz więc do lustra, jak wygra wybory KO na pewno Ci da... podwyżkę, tak jak przez 8 lat rządów PO-PSL dawali i to wcale nie jest hipokryzja. :-x

0
Gravatar
Glebogryzarka
RE: Strajk nauczycieli zawieszony
Maciek powiedziała :
Glebogryzarka powiedziała :
Sprawa nie jest zakończona, zatroskany Maćku. Wyczuwam krokodyle łzy w twojej nędznej, propisowskiej wypowiedzi.
Skąd tyle pogardy w Twojej wypowiedzi?
Z troski o moje dzieci, jeżeli będą dorastać w otoczeniu takich prawicowych hipokrytów. Polska pod panowaniem matołuszka i jaro to bastion najgorszego, podlasiowego konserwatyzmu i betonu mentalnego.

0
Gravatar
Wiem
RE: Strajk nauczycieli zawieszony
Maciek powiedziała :
Glebogryzarka powiedziała :
Sprawa nie jest zakończona, zatroskany Maćku. Wyczuwam krokodyle łzy w twojej nędznej, propisowskiej wypowiedzi.
Skąd tyle pogardy w Twojej wypowiedzi?
Ty się nie znasz, to wyraz troski pedagogicznej, a nie pogardy?

0
Gravatar
Maciek
RE: Strajk nauczycieli zawieszony
Glebogryzarka powiedziała :
Sprawa nie jest zakończona, zatroskany Maćku. Wyczuwam krokodyle łzy w twojej nędznej, propisowskiej wypowiedzi.
Skąd tyle pogardy w Twojej wypowiedzi?

0
Gravatar
Glebogryzarka
RE: Strajk nauczycieli zawieszony
Sprawa nie jest zakończona, zatroskany Maćku. Wyczuwam krokodyle łzy w twojej nędznej, propisowskiej wypowiedzi.
0
Gravatar
obs.
RE: Strajk nauczycieli zawieszony
Maciek powiedziała :
Dobrze, że zrezygnowali z tego strajku, dobrze się stało. Dobro uczniów jest ważniejsze od pieniędzy.
Obyś czyjeś dzieci uczył .

0
Gravatar
Maciek
RE: Strajk nauczycieli zawieszony
Dobrze, że zrezygnowali z tego strajku, dobrze się stało. Dobro uczniów jest ważniejsze od pieniędzy.
0

Przeczytaj także