W spotkaniu z wojewodą uczestniczyli m.in. przedstawiciele władz gmin i powiatu
Kandydaci na posłów nie próżnują. W minionym tygodniu w powiecie strzelińskim ubiegający się o mandat do Sejmu RP z dwóch największych partii odbyli spotkania wyborcze z mieszkańcami. W pizzerii „Biesiadowo” odbyło się spotkanie Anny Horodyskiej, mieszkanki naszego powiatu, w którym uczestniczył były europoseł, były prezydent Wrocławia, były minister kultury i kandydat do Senatu RP, Bogdan Zdrojewski. Jak informuje na swoim profilu facebookowym Anna Horodyska, rozmowy dotyczyły wyborów, kandydatów, a także programu KO/PO. Oczywiście, nie obyło się bez pytań i żywej dyskusji. W spotkaniu uczestniczyło około 15 osób, m.in. wiceprezes Śląska Wrocław Wojciech Bochnak.Wojewoda Paweł Hreniak odpowiadał na pytania samorządowców
Z kolei w restauracji Zbyszko w Przewornie gościł wojewoda dolnośląski Paweł Hreniak, który kandyduje na posła. W spotkaniu uczestniczyło około 20 osób. Na spotkaniu byli m.in. starosta strzeliński Marek Czerwiński, wójt gminy Przeworno Andrzej Łuczak, wójt gminy Borów Waldemar Grochowski, sekretarz gminy Borów i zarazem radny powiatowy Mariusz Majewski, przewodniczący Rady Gminy Przeworno Kamil Kamiński, radni powiatowi Mariusz Michułka, Zbigniew Michułka, Piotr Rozenek i Ludwik Hrycak, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Strzelinie Zdzisław Ziąber, prezes SCM w Strzelinie Magdalena Puziewicz-Karpiak, a także sympatycy partii PiS.Za stołem prezydialnym zasiadają Anna Horodyska, Bogdan Zdrojewski i Wojciech Bochnak. Foto: profil facebookowy Anny Horodyskiej
Dokonania obecnej partii rządzącej przedstawił Paweł Hreniak. Wspomniał o sztandarowych programach i podkreślił, że spełnienie obietnic jest najlepszym gwarantem, że będzie realizowana idea budowy silnego państwa. Nie zabrakło pytań i dyskusji, gdzie najbardziej aktywni byli Mariusz Majewski, Marek Czerwiński, Magdalena Puziewicz-Karpiak i mieszkaniec gminy Krzysztof Żabski.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Kampania nabiera tempa
miro rycho i zdzicho szykują zamach na sejm. wchodzą. jest to przejaw strategii obronnej polski. bismarck mówił że polaków nie potrzeba zwalczać, im trzeba pozwolić rządzić a sam się wykończą. putin myśli , po co ja mam ich atakować wojskiem? ja im większej krzywdy niż oni sami sobie skłądem sejmu już zrobić nie mogę. na zdjęciu z ołtarzem bogini anny widzę że więcej jest prelegentów niż słuchaczy i gdyby nie to że jedynym słuchaczem było echo pustej sali to dałoby się zrobić zdjęcie tłumów na sali a nie ołtarza. w prusach kjsiądz dostał (.......) od mira rycha zdzicha. zdroju zaniechał korepondencji ze mną. cisza wyborcza jak cisza na sali.
0
Gravatar
spajker.
panie zdrojewski
miałem o panu mega dobre zdanie. do dzisiaj. dzisiaj na zdjęciu widzę ołtarz. nad ołtarzem wisi obraz lokalnego bóstwa a pod ołtarzem widzę trójcę świętą.miałem pana za pasterza ludzi mądrych ale właśnie mi przeszło. wracaj pan do kierowania kolejką ekd, mniej szkód pan wyrządzisz.
0
Gravatar
spajker.
RE: Kampania nabiera tempa
wstyd mi za zdrojewskiego. poniżej przedstawiam programy partii polskichPiS rozdawać rozdawać rozdawać walczyćPO rozdawać rozdawać rozdawać walczyćPSL rozdawać rozdawać rozdawać walczyćSLD ropzdawać rozdawać rozdawać walczyćKorwin rozdawać rozdawać rozdawać walczyćWiosna rozdawać rozdawać rozdawać pedałowaćkażda z tych partii chce rozdawać ale nie wie skąd brać każda z tych partii chce walczyć ale nie ma z kim walczyć bo każda z nich chce rozdawać i walczyć z tymi którzy nie chcą rozdawać. brakuje przeciwnika merytorycznego.sejm służy do tego aby stanowić czyli pisać prawo. który z kandydatów miał w ręku jakiś dziennik ustaw albo monitor polski? złe pytanie, który z nich wie o istnieniu dziennika ustaw i monitora polskiego? nawet jak któryś z nich zmiał w ręce dziennik ustaw to co on z tego zrozumiał?sejm stał się sposobem na pozyskiwanie pieniędzy dla siebie i dla znajomków. pan to wspiera swoją twarzą panie zdrojewski, z tymi ludźmi nie chce zasiadać przy jednym stole lud kondratowic a pan ich do sejmu wpycha. jeżeli potrzebuje pan panie zdrojewski amstaffa do kąsania opozycji to wybierz pan kogoś o solidnej posturze i o solidnym rozumie, nie psuj pan polski.
0

Przeczytaj także