- Nieodpłatną poradę prawną można uzyskać kontaktując się ze starostwem powiatowym - powiedziała starosta Anna Horodyska
Wystarczy oświadczenie, że nie stać mnie na komercyjną poradę. Starostwo powiatowe ułatwiło mieszkańcom uzyskanie porady u prawnika.
Wiadomo, że teraz problemem numer jeden jest walka z pandemią, pomoc zakażonym, ich rodzinom i zapewnienie medykom jak najlepszych warunków pracy. Już niebawem, tzn. za kilka tygodni, ruszą szczepienia, o czym również pisaliśmy. Zdajemy jednak sobie sprawę, że na co dzień borykamy się również z innymi problemami. O wielu ludzkich bolączkach dowiadujemy się z telefonów od naszych Czytelników. Najwięcej jest pytań dotyczących prawa, stosowania konkretnych przepisów.
Przyzwyczailiśmy się już, że lekarz udziela nam tele-porad. Jeżeli chodzi o porady prawne, to też można skontaktować się z prawnikiem przez telefon i to bezpłatnie. – Od 2016 r. w naszym powiecie funkcjonuje system bezpłatnych porad prawnych – powiedziała starosta Anna Horodyska.

Tekst ukazał się w 48 (1037) wydaniu "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz tu lub tutaj

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Wystarczy oświadczenie, że mnie nie stać...
niniejszym składam publiczne oswiadczenie że mnie nie stać . wystarczy?nie stać mnie na dokładanie się do biurowca starostwa powiatowego z kilkuset urzędnikami.kwota roczna pochłaniana na utrzymanie starostwa budynku urzędników wystarcza na budowe autostrady 395 i 45 rond po drodze.jako dziad oświadczam iż chcę aby dziesiątki milionów wydawane rokrocznie na istnienie towarzystwa wzajemnej adoracji o nazwie starostwo zostały spożytkowane na budowę dróg parkingów itd.czy wystarczy moje oświadczenie że mnie nie stać?????
0
Gravatar
amber gold
RE: Wystarczy oświadczenie, że mnie nie stać...
TruckdriverDST powiedziała :
Kobieta sie starzeje... Czy to wplyw na to ma stres??
stres i woda sodowa...

0
Gravatar
TruckdriverDST
RE: Wystarczy oświadczenie, że mnie nie stać...
Kobieta sie starzeje... Czy to wplyw na to ma stres??
0

Przeczytaj także