Dziś oddajemy do Waszych rąk 9. numer powiatowego tygodnika. Co w nim znajdziecie?
W Sądzie Rejonowym w Strzelinie toczy się proces przeciwko kobiecie, która kradła. Jednak w trakcie przesłuchań okazało się, że miłość może zmienić wiele, w tym zeznania i relacje stron.
Niezwykłą akcję zorganizowała kilkuletnia dziewczynka, która walczy o zdrowie swojego dziadka.
Trwa spór pomiędzy gminą Wiązów a Powiatowym Zarządem Dróg w sprawie śmieci.
Wniosek o odwołanie starosty komentują wszyscy wójtowie i burmistrzowie.
Długa i trudna sesja odbyła się w Kondratowicach, a o szczegółach piszemy na str. 31.
Drogowcy podsumowują akcję zima.
W gminie Przeworno kręcony był film, a producenci szukali statystów.
Poważnie wygląda sprawa zachorowań na covid w naszym powiecie.
Jak wyglądają możliwości zaszczepienia się przeciwko covid w gminie Wiązów?
Na byłym placu PKS w Strzelinie ma powstać nowe osiedle.

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: kontakt@sloworegionu.pl lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa. 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Niespotykana relacja między okradzionym a złodziejką
J.K. powiedziała :
Frustrat Spajker żali się że znowu w życiu mu nie wyszło. Oczywiście winni są wszyscy inni oprócz niego. :)
żalę się że setki milionów się kolesiowi do trumny nie zmieściły i że tego kolesia z sądu da się przy pomocy jednej dźwigni manipulować. poza ty wione optymizmem. interes korupcyjny kwitnie od lat a przerośnięci chłopcy z pis rozmyślają jak by tu piłsudskiemu pomnik postawić.

0
Gravatar
J.K.
RE: Niespotykana relacja między okradzionym a złodziejką
Frustrat Spajker żali się że znowu w życiu mu nie wyszło. Oczywiście winni są wszyscy inni oprócz niego. :)
0
Gravatar
spajker.
RE: Niespotykana relacja między okradzionym a złodziejką
zapomniałem dodać że geszefty w strzelinie są takie że nawet żyd spod opola rebbe szetyna z porcelanową szczęką w miejscu śmieciarni czyli miejscu dla niego właściwym ,na myckiewicza swoje biuro poselskie założy aby i on coś z tego strzelina miał.
0
Gravatar
spajker.
RE: Niespotykana relacja między okradzionym a złodziejką
na placu pks powstanie nowe osiedle. jeszcze rok temu czytałem w sr że w planie zagospodarowani a ma być teren otwarty niezabudowany na zawsze. . czytałem że gmina nie chce kupić placu, którego nie chciała wziąć też za darmo. czytałem i widzę że gmina z własnej woli za moje pieniądze odnowiła cudzy czyli pkp budynek stacji kolejowej. po co? no po to aby osiedle lepiej sie sprzedawało. aby widok z okien nowych budynków był na odnowiony już budynek pkp a nie na ruderę.miasto zakorkowane. brak miejsca do parkowania a władze zabudują każdy wolny kawałek śródmieścia aby oligarcha miał sie lepiej. przed stacją pkp logicznie buduje się parkingi a nie budynki. taki familok przed dworcem pkp to jest perwers. niech teraz ktoś postawi familoki przed dworcem pkp we wrocławiu. partia pis w strzelinie martwi sie jednak o to czy pomnik legionisty bedący zapłątą dla nich za akceptację status qwo jest wystarczająco okazały i o to czy żołnierze wyklęci też powinni mieć swój pomnik. w starej książce stoi napisane że po owocach ich poznasz. ja twarze dupków z pis po wyglądzie rozpoznaję. na ich owoce patrzeć nie chcę.
0
Gravatar
spajker.
RE: Niespotykana relacja między okradzionym a złodziejką
niespotykana relacja między okradzionym a złodziejką. wielka miłość.bezczelna złodziejka na sali sądowej ukradła mu jeszcze rozum.czego to kobiety nie zrobią dla pieniędzy.ten chłop nie odróżnia pożądania od miłości ani modliszki od człowieka.za dwa lata będzie proces o alimenty i to ten chłop w sądzie przegra mieszkanie i resztki pieniędzy.
0
Gravatar
spajker.
RE: Niespotykana relacja między okradzionym a złodziejką
na byłym placu pks ma powstać nowe osiedle. gmina mogła dostac plac pks za darmo ale nie chciała. gmina mogła dostać od syndyka kamieniołomów mieszkania za darmo ale nie chciała. gmina woli nieprzyjąc placu za darmo i zmienić plan zagospodarowani a przestrzennego na potrzeby swojego szefa oligarchy i gmina niechcąc mieszkań za darmo u swojego szefa oligarchy zamawia budowanie familoków. mieszkania za darmo jak nie chciała gmina oczywiście łaskawie dostał oligarcha.pytanie do władz. jesteście włąsnością oligarchy ale oprócz (...) od niego żyjecie z między innymi publicznych czyli i moich pieniędzy. jako ekwiwalent za to żądam nie pomnika legionisty ale pomalowania na pomarańczowo stref strzelina które jeszcze nie należą do oligarchy i po których ja jeszcze mogę swobodnie się poruszać.
0

Przeczytaj także