Właśnie oddajemy do Waszych rąk najnowszy, 24 numer powiatowego tygodnika. Dziś w Słowie przeczytacie o planach dużej firmy, która chce w mieście wybudować park handlowy.
Kolejnym tematem, a w zasadzie problemem, jest susza i jej skutki, czyli brak wody w kranach. Piszemy o tym w kilku miejscach, bo dotyczy to dwóch największych gmin, a także działkowców.
Czarne chmury zebrały się nad wójtem Przeworna, któremu radni pokazali czerwoną kartkę. Jaki los go teraz czeka? Poważnie też wygląda sytuacja w Kondratowicach, gdzie już za 3 tygodnie odbędzie się referendum. Co mówią obie strony konfliktu?
Strzelin szykuje się do jednego z najpoważniejszych remontów ulic w ostatnich latach. Co nas czeka? Sytuacja w powiecie ciągle nie jest spokojna, choć już wydaje się stabilna. O mechanizmach załatwiania spraw w białych rękawiczkach mówi były starosta.
W gazecie znajdziecie również relacje z kilku sportowych i wędkarskich imprez, w tym trzydniowej, jaka odbyła się w Kalinowej. 

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.  
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.