Zarówno gminy naszego powiatu, jak i powiat jako samorząd otrzymały dofinansowanie z Polskiego Ładu. Rządowy program jest wsparciem np. w realizacji inwestycji drogowych. W najbliższym wydaniu „Słowa Regionu” piszemy o kwotach, jakie pozyskały poszczególne samorządy. Informujemy również, co za te pieniądze powstanie. Czy decyzje o wyborze konkretnych remontów są zgodne z oczekiwaniami mieszkańców?
W tym samym „Słowie Regionu” piszemy również o ile rząd zmniejszył udział samorządów w podziale podatku PIT. Do budżetów gmin wpłynie mniej środków z budżetu centralnego. Czy granty z Polskiego Ładu są wystarczającą rekompensatą obcięcia środków przez Warszawę?

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
pol
RE: Polski Ład na dwa głosy
Duet powiedziała :
cześ powiedziała :
To nie żaden nowy ład tylko NOWY PORZĄDEK ŚWIATA (NWO) Poczytajcie sobie!!!
To se poczytałem i uważam że powinieneś wziąć tabletki na gorączkę bo bredzisz Czesiu. PiS chce dobrze dla tego kraju tak ciężko to zrozumieć.
Ty jesteś kretynem i nie znasz podstaw ekonomii. Widać żeś nierób i pewnie ciułasz na bezrobociu i socjalu nieudaczniku dlatego pierdolisz głupoty.

0
Gravatar
Beli
RE: Polski Ład na dwa głosy
Duet powiedziała :
cześ powiedziała :
To nie żaden nowy ład tylko NOWY PORZĄDEK ŚWIATA (NWO) Poczytajcie sobie!!!
To se poczytałem i uważam że powinieneś wziąć tabletki na gorączkę bo bredzisz Czesiu. PiS chce dobrze dla tego kraju tak ciężko to zrozumieć.
PiS chce dobrze dla kraju???Chyba dla swoich debilnych wyznawców...Przez lata będziemy to pisowskie "dobro" spłacać...Ale takie ydioty jak ty tego nie zauważą...

0
Gravatar
Duet
RE: Polski Ład na dwa głosy
cześ powiedziała :
To nie żaden nowy ład tylko NOWY PORZĄDEK ŚWIATA (NWO) Poczytajcie sobie!!!
To se poczytałem i uważam że powinieneś wziąć tabletki na gorączkę bo bredzisz Czesiu. PiS chce dobrze dla tego kraju tak ciężko to zrozumieć.

0
Gravatar
cześ
RE: Polski Ład na dwa głosy
To nie żaden nowy ład tylko NOWY PORZĄDEK ŚWIATA (NWO) Poczytajcie sobie!!!
0
Gravatar
PZPRawica
RE: Polski Ład na dwa głosy
Tadek powiedziała :
edek powiedziała :
To nowy największy w historii skok na kasę polskiego podatnika. skorzystają tylko nieroby i socjaliści. A cała reszta ludzi pracujących straci na tym.
PiS troszczy się o Polaków a PO-PSL o Polaków się nie troszczyło. I tyle w tym temacie. Zatkało Edka!!!!!!!!!! Cokolwiek byś teraz nie napisał nie przebijesz mojej przemyślanej wypowiedzi.
Bąk puszczony pod kołdrą ma większy iloraz inteligencji od ciebie.

0
Gravatar
Tadek
RE: Polski Ład na dwa głosy
edek powiedziała :
To nowy największy w historii skok na kasę polskiego podatnika. skorzystają tylko nieroby i socjaliści. A cała reszta ludzi pracujących straci na tym.
PiS troszczy się o Polaków a PO-PSL o Polaków się nie troszczyło. I tyle w tym temacie. Zatkało Edka!!!!!!!!!! Cokolwiek byś teraz nie napisał nie przebijesz mojej przemyślanej wypowiedzi.

0
Gravatar
edek
RE: Polski Ład na dwa głosy
To nowy największy w historii skok na kasę polskiego podatnika. skorzystają tylko nieroby i socjaliści. A cała reszta ludzi pracujących straci na tym.
0

Przeczytaj także