Apele samorządowców trafiły do decydentów we Wrocławiu. Karty w grze o trzeci ambulans dla naszego powiatu rozdaje Jarosław Obremski, wojewoda dolnośląski. Zapytaliśmy wprost: co stoi na przeszkodzie oddelegowania do powiatu strzelińskiego trzeciego zespołu ratownictwa medycznego? Odpowiedź wojewody i dyrektora wrocławskiego pogotowia ratunkowego drukujemy w dzisiejszym wydaniu „Słowa Regionu”.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Co wojewoda myśli o karetce dla Strzelina?
taka karetka kosztuje jakieś 160 000. wiszące donice na kościuszki kosztują 280 000 a aniołek na rondzie 180 000. do tego szopka na trawniku tez pewnie duże pieniądze kosztuje a przełożenie nowego bruku na bazarze z prostego na prosty kosztowało 1 800 000 zeta, roczna pensja burmistrza brutto to też jakoś 200 000 no starosta też jakoś podobnie.na pierdoły pieniądze są. na karetkę pieniędzy brak. polnische wirtschaft.taki brak karetki to jest konieczna dla polityków sprawa. teraz oto jakiś lokalny polityk chcąc poprawić swój wizerunek powie do prasy- znam osobiście wojewodę/premiera/posła. ja z nim porozmawiam. ja to załatwię. skandal, ja dbam o dobrostan zdrowotny mieszkańców strzelina, ja się na stanowisku x dzielnie i społecznie poświęcam w interesie społecznym. ciężka służba, ciężkie czasy. w wiązowie znaleźli chyba 4 000 000 na oklejenie styropianem budynku po banku spółdzielcz ym. na karetkę pieniędzy brak. na remont belwederu pieniądze są. na karetkę nie ma.
0
Gravatar
Raptus
RE: Co wojewoda myśli o karetce dla Strzelina?
dstt powiedziała :
Czy nie można zorganizować karetki dla staży pożarnej?
W ogóle na zachodzie to chyba w każdej PSP jest na wyposażeniu ambulans

0
Gravatar
dstt
RE: Co wojewoda myśli o karetce dla Strzelina?
Czy nie można zorganizować karetki dla staży pożarnej?
0
Gravatar
Raptus
RE: Co wojewoda myśli o karetce dla Strzelina?
Przywieźcie wojewode do naszego szpitala to od razu przyzna dwa śmigłowce LPR i 3 karetki
0

Przeczytaj także