Zakończono długo oczekiwany przez strażaków z Przeworna remont podjazdu do remizy. - Zadanie to było ciągle przekładane, ale w końcu inwestycja doszła do skutku - mówi Jacek Bury, naczelnik OSP Przeworno.
Prace wykonała firma PHU Waldemar Ginter z Przeworna. Na początku została usunięta stara trylinka. Podjazd wykorytowano, wysypano podłoże z kruszywa i utwardzono teren. Ułożono kostkę betonową. W końcu plac jest równy...- Pierwszy podjazd pod remizę był robiony jeszcze  w latach 70 - mówi Jacek Bury, naczelnik OSP Przeworno
Pierwszy podjazd pod remizę był robiony jeszcze w latach 70. Wówczas strażacy jeździli do akcji mniejszymi, a tym samym lżejszymi wozami. Nic więc dziwnego, że po tylu latach plac przed remizą wymagał remontu. Zwłaszcza po opadach deszczu ujawniały się w podjeździe nierówności i zagłębienia, w których stała woda. Gruntowna przebudowa aż sama się prosiła.
W przyszłości planowany jest jeszcze drugi etap rozbudowy remizy.
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.