Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Poznać, zobaczyć na własne oczy. Każdy z nas zapewne ma jakieś miejsce na mapie, które chciałby odwiedzić. Jak przygotować się do egzotycznej wyprawy?
W realizacji podróżniczych marzeń przeszkadza nam czasami brak pieniędzy, innym razem brak czasu, a jeszcze innym razem obawa, co nas czeka za granicą. - W najbliższym czasie reaktywujemy w Strzelińskim Ośrodku Kultury Klub Ludzi Ciekawych Świata – powiedział Dariusz Stępień, dyrektor SOK-u. - Chcemy zapraszać do naszego ośrodka podróżników i mieszkańców naszej gminy. Ci pierwsi będą opowiadać o swoich wyprawach, ci drudzy będą mogli usłyszeć, jak żyje się w Azji czy Afryce. Co warto zobaczyć w Grecji lub na Madagaskarze? Już niebawem zaproponujemy z kim i o czym będzie można porozmawiać. Planujemy, że spotkaniom będą towarzyszyły wystawy zdjęć lub prezentacje multimedialne autorstwa naszych gości – dodał nasz rozmówca.
Cały artykuł dostępny jest tutaj

Komentarze   

spajker Permalink1 0 spajker
RE: Ciekawość to pierwszy krok do... podróżowania
koles opowiada ale nie działa.
we wrocławiu w rynku istnieje klub ludzi lubiących dobrze zjeść i dobrze popić i podziwić.
ci ludzie parę razy w roku się zbierają, robią rzutkę na autobus, na przewodnika i na noclegi i jadą. a to do lwowa a to to tadżykistanu.
opowiadanie to etap nr 1. etap nr2 to zachęcenie iluś tam osób do podróżowania. etap nr3 to zorganizowanie dostępnej cenowo ciekawej wycieczki. etap nr4 to przełamanie przekonań że wycieczka to zajęcie dla ludzi zamożnych. etap nr 5 to konsumpcja wycieczki wiktuałów napojów i wrażeń. etap nr 6 to planowanie kolejnej wycieczki kulinarno-geograficznej. etap nr 7 to porzucenie opowiadań i zajęcie się kreacja rzeczywistości wycieczkowej.
2019-03-04 12:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz