Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Przejście dla pieszych to powierzchnia jezdni przeznaczona do przechodzenia przez pieszych, oznaczona odpowiednimi znakami drogowymi. O ile same znaki pionowe w Strzelinie są w dobrym stanie, o tyle dużo gorzej jest z pasami. Jeden z Czytelników zgłosił nam, że zebry w wielu miejscach w Strzelinie są niewidoczne. Nie musieliśmy długo szukać, aby przekonać się o słuszności tej informacji. Pierwsze ledwo widoczne przejście znajduje się na ul. Mickiewicza przy skrzyżowaniu z ul. Wolności (nieopodal naszej redakcji). Jest ono praktycznie niewidoczne. Powoduje to sytuacje, że zdezorientowany kierowca, widząc znak pionowy, szuka namalowanych pasów, które naprawdę ciężko dostrzec. W takiej sytuacji uważać muszą piesi, ale także kierujący pojazdami. Takich miejsc w Strzelinie jest więcej. Również niewidoczne są pasy na ul. Kościelnej. Miejmy nadzieję, że odpowiednie służby szybko zadziałają i poprawią taki stan rzeczy.

Komentarze   

Zenek Permalink2 0 Zenek
RE: Niby jest, ale jakby go nie było
Niewidoczne przyjścia,a w Rynku niewidoczne słupki na drodzy i pola wyłączone z ruchu które spłukał deszcz bo auta po nich nie jeżdżą.
2019-07-23 21:42 Cytować Zgłoś administratorowi
Denzel Permalink1 +1 Denzel
RE: Niby jest, ale jakby go nie było
Bo w Strzelinie robi się po "taniości". Wykonuje się malowanie raz w roku, w okolicach kwietnia i maja. Korzysta się z cienkowarstwowego malowania farbą, zamiast grubowarstwowego chemoutrwadznego.
Trwałość przy pierwszej opcji wynosi - jak widać, od dwóch do trzech miesięcy, a w przypadku drugiej opcji do roku czasu.
2019-07-23 12:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz