Na krótkim filmie, który udostępniła stacja telewizyjna widać rosyjskie śmigłowce w Hostomelu pod Kijowem. Foto: screen Twitter
Jak poinformował Biełsat TV, powołując się na władze ukraińskie, rosyjskie wojska przedostały się już do obwodu kijowskiego. Na krótkim filmie, który udostępniła stacja telewizyjna widać rosyjskie śmigłowce w Hostomelu pod Kijowem. Niedługo po tym potwierdziło się, że rosyjskie wojska są już niedaleko Kijowa. Z kolei ukraińska armia opublikowała nagranie, na którym widać zestrzelony rosyjski helikopter pod Hostomelem. Kilkanaście minut wcześniej agencja Reutera informowała, że w Kijowie słychać kolejne głośne eksplozje.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Rosyjskie wojska są już w pobliżu Kijowa
... powiedziała :
Nie wiem jakie macie chody ale, naczelny dał mi bana :D :D :D Albowiem śmiałem publiczne wątpić w wojenne wieści z pierwszej ręki w tutejszym czytadle.
ja już się przyzwyczaiłem

0
Gravatar
...
RE: Rosyjskie wojska są już w pobliżu Kijowa
Nie wiem jakie macie chody ale, naczelny dał mi bana :D :D :D Albowiem śmiałem publiczne wątpić w wojenne wieści z pierwszej ręki w tutejszym czytadle.
0
Gravatar
Ciepły pies
RE: Rosyjskie wojska są już w pobliżu Kijowa
spajker. powiedziała :
siły zbrojne ukrainy sa silniejsze od polskich . 22te drugie miejsce na świecie. polska na 24tym miejscu. ukraina 2650 czołgów polska 1050 czołgów niemcy 350 anglicy 260 francuzi 360 czołgów. ukraina 200 tys żołnierzy, polska 110 tys żołnierzy niemcy 200 tys żołnierzy.rosjanie atakują w sile 150 tys żołnierzy.dobrze jest wyciągnąc z tego wnioski. te pomniki te sztandary te rocznice i miesięcznice przydadzą sie do wojny tak jak ułani z lancami.
Skąd ty masz te dane ? Polska armia jest w lepszym stanie niż bundeswera . Srał to pies .

0
Gravatar
spajker.
RE: Rosyjskie wojska są już w pobliżu Kijowa
siły zbrojne ukrainy sa silniejsze od polskich . 22te drugie miejsce na świecie. polska na 24tym miejscu. ukraina 2650 czołgów polska 1050 czołgów niemcy 350 anglicy 260 francuzi 360 czołgów. ukraina 200 tys żołnierzy, polska 110 tys żołnierzy niemcy 200 tys żołnierzy.rosjanie atakują w sile 150 tys żołnierzy.dobrze jest wyciągnąc z tego wnioski. te pomniki te sztandary te rocznice i miesięcznice przydadzą sie do wojny tak jak ułani z lancami.
0

Przeczytaj także