Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W sobotę, 29 czerwca, na stadionie sportowym Świtezi odbyło się Święto Wiązowa. Imprezę otworzyli burmistrz Jerzy Krochmalny i dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Magdalena Krupa. Na początku publiczność podziwiała śpiewające studio dla Wiązowa. 
W światowych przebojach wystąpiły dziewczynki uczestniczące w lekcjach śpiewu w Wokalnym Studiu Kamili Bakalarczyk-Kruk, prowadzonym w bibliotece. W dalszej kolejności wystąpiła sekcja taneczna GBP prowadzona przez Kingę Knopik. Tuż po niej na scenie zameldował się zespół „Playboys”, który bardzo dobrze rozbawił wiązowską publiczność. Pierwotnie wystąpić miał zespół „Piękni i Młodzi”, ale nie zrobił tego ze względu na chorobę wokalistki.
Potem kapela „Abba Family” wykonała aranżacje ponadczasowych przebojów „Abby”. Tuż po niej zaproszona na zabawę taneczną, która trwała do późnych godzin nocnych. Oprócz atrakcji związanych z samą sceną, można było skosztować pysznej grochówki z Łojowic oraz ciast przyrządzonych przez KGW Ośno. Nie brakowało małej gastronomii, a także zabaw dla dzieci, dmuchańców i elektrycznych samochodów. Pogoda tego dnia dopisała, co wpłynęło pozytywnie na frekwencję.
Dodaj komentarz