Przedszkole przy ul. Chmielowej w Kondratowicach zostanie uruchomione 1 lipca tego roku

Budowa nowoczesnego przedszkola w Kondratowicach powoli zmierza ku końcowi. Warto wspomnieć, że gmina Kondratowice otrzymała na ten cel aż 85% dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

- W przedszkolu trwają prace wykończeniowe, które praktycznie są związane z przygotowaniem do odbioru. Montowane są posadzki, a lada chwila zostanie zainstalowany alarm. Po przekazaniu inwestycji będziemy musieli też ubezpieczyć budynek - poinformował sekretarz Urzędu Gminy Kondratowice Tomasz Gracz.

Oprócz samego wykończenia, obiekt jest też wyposażany w niezbędne rzeczy. - Będzie to kompleksowe wyposażenie całego przedszkola w szafki, meble, stoliki, krzesełka czy dywany. Posiadamy też dobrze doposażoną kuchnię wraz z zapleczem, które spełnia wszelkie wymogi SANEPID-owskie - tłumaczyła Magdalena Karbownik, specjalista ds. pozyskiwania środków zewnętrznych Urzędu Gminy Kondratowice.

Planowane zakończenie inwestycji to 30 kwietnia, lecz później budynek musi uzyskać jeszcze pozwolenie na użytkowanie. Obiekt powinien zostać uruchomiony już 1 lipca tego roku.

 

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
MARIUSZ ROGALINSKI
BEZNADZIEJNE KOMENTARZE
spajker powiedziała :
dobry chłop z tego wójta. przedszkole ludziom dał.ja też chcę być wójtem za 12 kilo na miesiąc + 6 kilo kosztów podróży służbowych na mc.każdemu wyborcy obiecuję że narobię dzieci aby miał kto korzystać z tego przedszkola.ma ktoś lepszy od mojego program wyborczy?
beznadzieja

0
Gravatar
MARIUSZ ROGALINSKI
BEZNADZIEJNE KOMENTARZE
Witam wszystkich ktorzy komentuja wszystkie artykuly ktore ukazuja sie na stronie Slowa Regionu odnosnie Kondratowic W wiekszosci widze same negatywy, ale nie rozumiem dlaczego? Przedewszystkim jesli ktos ktytykuje powinien miec odwage podac swoje imie i nazwisko. najbardziej wkurzaja mnie komentarze SPAJKER...Chlopie miej jaja.... Ja tez potrafje duzo pisac.... ale jak wyrazam swoja opinie to firmuje ja imieniem i nazwiskiem. A tak po za tym to jest dla mnie smieszne co piszesz.... Wystaruj w wyborach, wygraj je i pokaz co potrafisz....
0
Gravatar
dst
spajker sie przyznał kim jest
Spajker masz rację ludzie są głupi, a ty kim jesteś? wreszcie odrobina samokrytyki z twojej strony padła, gratuluję!
0
Gravatar
spajker
RE: Przedszkole na finiszu
kwas powiedziała :
spajker powiedziała :
kwas powiedziała :
Klara powiedziała :
Kolejny ciag sagi gminnej.Juz czlowieka mdli od tych atykulow!A to to zrobione a to tam to....szok.Przez cztery lata cisza a tu nagle bum !Cos mi sie zdaje,ze to chyba wybory sie zblizaja , bo coz innego.Napiszcie o podwyzkach wody,bublowatej kanalizacji i tej kupie dlugow.
A mnie, mieszkańca tej gminy , nie mdli. Cieszę się, że tak wiele się robi. Sama budowa to tylko zwieńczenie wielomiesięcznych przygotowań, kosztorysów, planów, pozyskiwania dofinansowania.Nasz wójt jako gospodarz jest super, zawsze ma czas dla mieszkańców. Trzeba tylko chcieć. Może tylko brakuje nam dróg dobrych . Ale to już nie nasza bajka tylko powiatu.
ja też mam czas dla mieszkańców. ja też potrafię wydawać cudze pieniądze. ja też chcę mieć 12 kilo +20% zus co miesiąc za pilnowanie sufitu. dodam że nie jestem umysłowym zakładnikiem myśli politycznej jakiejś partii politycznej, ba ja sam jestem przewodniczącym spajkerowej rewolucyjnej partii umiarkowanego postępu w granicach prawa.
Nic nie stoi na przeszkodzie. Za chwilę wybory. Próbuj!!!!
na przeszkodzie stoi moja facjata. jest ona różna od wójta kondratowic i różna od kononowicza z białegostoku, co to prezydentem rp3 miał być. tubylcy wybiorą swojaka, dać im kocioł grochówki i parówki przed wyborami i już masz posadę wójta z perspektywą na wicepremiera albo prezesa orlenu. zawartosc puszki mózgowej też jest inna u mnie i u ludzi pokroju wójta / sołtysa/ wojewody/premiera/prezesa partii. im jesteś głupszy tym masz większe szanse na wygrana w plebiscycie zwanym wyborami. ludzie w swojej większości są głupi i wybiorą tego kogo rozumieją a nie tego kto ma rację.

0
Gravatar
kwas
RE: Przedszkole na finiszu
spajker powiedziała :
kwas powiedziała :
Klara powiedziała :
Kolejny ciag sagi gminnej.Juz czlowieka mdli od tych atykulow!A to to zrobione a to tam to....szok.Przez cztery lata cisza a tu nagle bum !Cos mi sie zdaje,ze to chyba wybory sie zblizaja , bo coz innego.Napiszcie o podwyzkach wody,bublowatej kanalizacji i tej kupie dlugow.
A mnie, mieszkańca tej gminy , nie mdli. Cieszę się, że tak wiele się robi. Sama budowa to tylko zwieńczenie wielomiesięcznych przygotowań, kosztorysów, planów, pozyskiwania dofinansowania.Nasz wójt jako gospodarz jest super, zawsze ma czas dla mieszkańców. Trzeba tylko chcieć. Może tylko brakuje nam dróg dobrych . Ale to już nie nasza bajka tylko powiatu.
ja też mam czas dla mieszkańców. ja też potrafię wydawać cudze pieniądze. ja też chcę mieć 12 kilo +20% zus co miesiąc za pilnowanie sufitu. dodam że nie jestem umysłowym zakładnikiem myśli politycznej jakiejś partii politycznej, ba ja sam jestem przewodniczącym spajkerowej rewolucyjnej partii umiarkowanego postępu w granicach prawa.
Nic nie stoi na przeszkodzie. Za chwilę wybory. Próbuj!!!!

0
Gravatar
spajker
RE: Przedszkole na finiszu
kwas powiedziała :
Klara powiedziała :
Kolejny ciag sagi gminnej.Juz czlowieka mdli od tych atykulow!A to to zrobione a to tam to....szok.Przez cztery lata cisza a tu nagle bum !Cos mi sie zdaje,ze to chyba wybory sie zblizaja , bo coz innego.Napiszcie o podwyzkach wody,bublowatej kanalizacji i tej kupie dlugow.
A mnie, mieszkańca tej gminy , nie mdli. Cieszę się, że tak wiele się robi. Sama budowa to tylko zwieńczenie wielomiesięcznych przygotowań, kosztorysów, planów, pozyskiwania dofinansowania.Nasz wójt jako gospodarz jest super, zawsze ma czas dla mieszkańców. Trzeba tylko chcieć. Może tylko brakuje nam dróg dobrych . Ale to już nie nasza bajka tylko powiatu.
ja też mam czas dla mieszkańców. ja też potrafię wydawać cudze pieniądze. ja też chcę mieć 12 kilo +20% zus co miesiąc za pilnowanie sufitu. dodam że nie jestem umysłowym zakładnikiem myśli politycznej jakiejś partii politycznej, ba ja sam jestem przewodniczącym spajkerowej rewolucyjnej partii umiarkowanego postępu w granicach prawa.

0
Gravatar
kwas
RE: Przedszkole na finiszu
Klara powiedziała :
Kolejny ciag sagi gminnej.Juz czlowieka mdli od tych atykulow!A to to zrobione a to tam to....szok.Przez cztery lata cisza a tu nagle bum !Cos mi sie zdaje,ze to chyba wybory sie zblizaja , bo coz innego.Napiszcie o podwyzkach wody,bublowatej kanalizacji i tej kupie dlugow.
A mnie, mieszkańca tej gminy , nie mdli. Cieszę się, że tak wiele się robi. Sama budowa to tylko zwieńczenie wielomiesięczny ch przygotowań, kosztorysów, planów, pozyskiwania dofinansowania.Nasz wójt jako gospodarz jest super, zawsze ma czas dla mieszkańców. Trzeba tylko chcieć. Może tylko brakuje nam dróg dobrych . Ale to już nie nasza bajka tylko powiatu.

0
Gravatar
zz
Pasuje ?
Kolesiostwo w tej gminie jest porażające. Ludzie tak przyzwyczajeni do człowieka, którego znają całe życie, że są bierni I ślepi na to jak źle zarządza. Gmina zadłużona. Kanalizacja przeinwestowana I wadliwa. Kolesiostwo. Wójt tylko dla wybranych I znajomych. Potrzebny nowy gospodarz. Najlepiej z zewnątrz. Gdyby tylko ludzie to zrozumieli. Wtedy może będzie można porównać I przejrzeć na oczy. Nie można tkwić w marazmie. Cierpią na tym mieszkańcy. Ta Gmina potrzebuje zmiany jak powietrza. Pozdrawiam myślących.
0
Gravatar
Klara
Przedszkole
Kolejny ciag sagi gminnej.Juz czlowieka mdli od tych atykulow!A to to zrobione a to tam to....szok.Przez cztery lata cisza a tu nagle bum !Cos mi sie zdaje,ze to chyba wybory sie zblizaja , bo coz innego.Napiszcie o podwyzkach wody,bublowatej kanalizacji i tej kupie dlugow.
0
Gravatar
Miki
Trzeba. ..
No to to wójt już ma przedszkole dla córki pod nosem :)
0

Przeczytaj także