Sprawcy wpadli na pomysł, żeby do samochodu osobowego marki Seat dopiąć łańcuch i wyrwać bramkę wejściową na boisko. Foto: KPP Strzelin
Sprawcy wpadli na pomysł, żeby do samochodu osobowego marki Seat dopiąć łańcuch i wyrwać bramkę wejściową na boisko. Foto: KPP Strzelin
Dyżurny strzelińskiej policji otrzymał zgłoszenie telefoniczne, że jakiś pojazd na terenie szkoły w Wiązowie uderzył w barierę lub ogrodzenie. Kiedy policjanci dojechali na miejsce, zastali czterech mężczyzn w wieku 21 - 22 lat.
- Jak się okazało, trzech z nich było w stanie po spożyciu alkoholu (niecałe pół promila), a jeden był poszukiwany do odbycia kary więzienia - informuje asp. sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Ustalono, że o godz. 22.00 mężczyźni chcieli grać w piłkę na boisku szkolnym, które było zamknięte. Dlatego wpadli na pomysł, żeby do samochodu osobowego marki Seat dopiąć łańcuch i wyrwać bramkę wejściową na boisko.
Ku zdziwieniu młodych mężczyzn bramka stawiała duży opór. Na szczęście, nie została wyważona, ale uległa uszkodzeniu. W rezultacie zatrzymany został jeden z mężczyzn, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Strzelinie. Kolejny odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu, a wszyscy za zniszczenie szkolnego ogrodzenia. Policja będzie prowadziła dalsze postępowanie w tej sprawie.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
czes
patole
WIĄZÓW=PATOLOGIA
0
Gravatar
Anita
RE: Chcieli samochodem wyrwać bramkę na boisko
Helena powiedziała :
Wstyd mi za moja miejscowość:)
To się wyprowadź

0
Gravatar
Helena
Debile
Wstyd mi za moja miejscowość:)
0
Gravatar
Kibic
Na boisko
W Wiązowie jest organizowane cyklicznie Nocne Granie, teraz będzie we wrześniu mogli trochę zaczekać lol
0
Gravatar
ed
patole
Wiązów i wszystko w temacie patole
0

Przeczytaj też