Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Niedawno policjanci ze Strzelina zatrzymali w Szczawinie 38-letniego mieszkańca Strzelina. Kierował rowerem po alkoholu. Badany miał prawie pół promila w wydychanym powietrzu.
Z kolei funkcjonariusze Posterunku Policji w Wiązowie zatrzymali nietrzeźwego kierującego rowerem, 63-letniego mężczyznę. Badany miał 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
W Jegłowej, policjanci z Wrocławia zatrzymali nietrzeźwego kierującego motorowerem marki Komar. Badany alkomatem, 42-letni mieszkaniec gminy Przeworno, miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu.
Na ul. Brzegowej w Strzelinie dzielnicowi ze Strzelina podczas służby w rejonie zatrzymali nietrzeźwego 65-letniego rowerzystę ze Strzelina. Badany miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.
Po wykonaniu czynności zatrzymanych zwolniono.

Komentarze   

Permalink1 0 spajker
RE: Pili i jechali...
pieszy też jest uczestnikiem ruchu drogowego. kiedy będą zatrzymywać pieszych z 0,5 promila czyli po połowie puszki z piwem?
śpioch albo blondynka w samochodzie są niebezpieczni ale na legalu. rower na leśnym dukcie albo komarek na pustej wiosce to przedmiot zainteresowania organów ścigania.
mecenas dubieniecki co to zarzuty ma że 14,5 miliona dotacji na niewidomych wyłudził i pieniądze brudne prał przyjechał trzecim porsche na spotkanie z córką. dwa poprzednie porsche mu zabrali na poczet kar. on występuje przed kamerami jako celebryta. milicja się go nie czepia.
2018-02-21 17:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz