Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dzisiaj, 17 września, ok. godz. 13.00 na ul. Oławskiej w Strzelinie miała miejsce kolizja dwóch samochodów. Na miejsce niezwłocznie przybyły służby, które na czas uprzątnięcia samochodów kierowały ruchem.
Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Słowa Regionu.

Komentarze   

Permalink6 +2 aniela
RE: Zderzenie na ul. Oławskiej
Cytuję zenek:
Cytuję spajjjjj:
Spajker gdzie ty widzisz mercedesa? ja widze opla

Spajker w ogóle lepiej wszystko widzi, lepiej zrobi, nawet plac zabaw potrafi za 200,00 zł wyspawać (oczywiście przy pomocy szlifierki kątowej) . W zasadzie proponował bym Spajkera na jednoosobową radę gminy co dałoby 99% oszczędności w gminie. :-) :-) :-)

on w swojej bezczelności uważa nawet że jest mądrzejszy od mojego małego piegusa z jego samicą.
2018-09-19 16:19 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink5 0 spajker
Cytuję spajjjjj:

a gdzie ten opel? ja tu widzę zgniecione resztki 30 letniego samochodu o trudnej do ustalenia ze zdjęcia marki- surowiec wtórny dla huty.
2018-09-19 09:25 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink4 -1 spajker
Cytuję zenek:
Cytuję spajjjjj:

Spajker w ogóle lepiej wszystko widzi, lepiej zrobi, nawet plac zabaw potrafi za 200,00 zł wyspawać (oczywiście przy pomocy szlifierki kątowej) . W zasadzie proponował bym Spajkera na jednoosobową radę gminy co dałoby 99% oszczędności w gminie. :-) :-) :-)

obecna rada to desant z celestyna i mają radni takie warsztaty terapii zajęciowej. rzeczywiście rada może być 1osobowa bo matematyka mówi że wielokrotność zera nadal pozostaje zerem.
2018-09-19 08:46 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 0 zenek
Cytuję spajjjjj:

2018-09-18 21:39 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +2 spajjjjj
spajker
2018-09-18 17:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 -4 spajker
no cóż, blondynka albo zniewieściała mężczyzna w małym peugeociku zamyślona o tym co jej dziecko teraz robi albo czy jeszcze jest promocja w biedronce na majtki oraz mercedesiarz co to myśli że duży samochód = więcej praw. kolizja jest pewna. sprawa czasu.
2018-09-17 14:52 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz