Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dziś, 8 października, ok. godz. 15.30 na drodze wojewódzkiej nr 395 ze Strzelina do Wrocławia, w okolicy zjazdu na Warkocz, samochód osobowy wypadł z drogi. Na miejscu pojawiły się zastępy straży pożarnej, policja i karetka. Ruch odbywał się wahadłowo.

Komentarze   

Permalink4 +7 Mx
.
Nie wiem co musi się stać, żeby kierowcy zaczęli jeździć uważniej. To co się dzieje na drogach, nie tylko naszego powiatu, to dramat. O A4 nie wspominając gdzie dzień bez ofiary śmiertelnej dniem straconym. I to chyba jedyna rzecz, która może zadziałać na wyobraźnię kierowców - widok trupa w rozj...nym doszczętnie samochodzie, tak jak widok chorób na paczkach fajek.
2018-10-09 06:36 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 +6 Kiero
RE: Wypadł z drogi...
Cytuję Kozieł:
A właściciel drogi parę artykułów wcześniej domaga się od rządzących budowy ósemki. A co pisałem to droga śmierci pozbawiona jakichkolwiek zabezpieczeń. Ale ich samopoczucie jest niezmiennie dobre.

To nie jest droga śmierci, tylko ludzie jeżdżący po niej tworzą wypadki i niebezpieczne sytuacje, jeżdżę tą droga kilka lat, a jakoś nie wpadłem do rowu, ani nie wpadłem w poślizg, i to nie dlatego że jestem dobrym kierowcą, tylko mam trochę oleju w głowie.
Co nie znaczy że, już kilkakrotnie bym nie zginą przez [censored]i, którzy pojawiają się na moim pasie z za zakrętu, albo górki.

Zasada jest prosta, noga z gazu (co wcale nie oznacza jazdy 70-80km/h), mniej ostrych ruchów kierownicą i brak gwałtownych przyhamowań.
2018-10-08 22:25 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +16 lsd
Dzień bez zaliczonego rowu, to dzień stracony. ;-)
2018-10-08 18:11 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +7 Kozieł
A właściciel drogi parę artykułów wcześniej domaga się od rządzących budowy ósemki. A co pisałem to droga śmierci pozbawiona jakichkolwiek zabezpieczeń. Ale ich samopoczucie jest niezmiennie dobre.
2018-10-08 18:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz