Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W ostatnich dniach na drogach powiatu strzelińskiego policjanci zatrzymali wielu pijanych kierowców. W niedzielę, 11 listopada, na Rynku w Strzelinie funkcjonariusze zatrzymali 45-letniego mieszkańca Strzelina. Kierował osobowym nissanem pod wpływem alkoholu. Badany miał prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
12 listopada na ul. Szkolnej w Borowie policjanci z RD zatrzymali 43-letniego mieszkańca Strzelina, który kierował osobowym fordem escortem. Podczas badania okazało się, że miał 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W tym samym dniu na ul. Ząbkowickiej w Strzelinie funkcjonariusze zatrzymali 53-letniego mieszkańca powiatu włoszczowskiego. Kierował motorowerem wonyan. Badany alkosensorem miał 0,62 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Z kolei w czwartek, 15 listopada, w Karszowie policjanci z drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierującego samochodem marki Renault, 67-letniego mieszkańca gminy Strzelin. Badany miał prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W trakcie wykonywania czynności przez policjantów ustalono, że mężczyzna ma aktualny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Strzelinie.
W sobotę, 17 listopada, w Głowninie funkcjonariusze zatrzymali 58-letniego mieszkańca powiatu strzelińskiego. Jechał rowerem i miał prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Po wykonaniu czynności policyjnych nietrzeźwych kierujących zwolniono.

Komentarze   

Permalink4 0 spajker
plaga trzeźwych kobiet
https://wiadomosci.wp.pl/auto-zaparkowala-w-biurze-za-kierownica-76-latka-6321829591447681a
2018-11-28 21:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink3 +1 spajker
RE: Plaga pijanych kierowców
Cytuję Frank:
Tam gdzie nie ma rozumu, nie ma wyrzutow sumienia.Ubogi nie traci fantazji. Jak zwykle bredzisz pawianie.

dzięki za miłe słowa frank. nie rozumiem jednak twojego zdania ani jego związku z artykułem. zachowujesz się jak odrzucony kochanek.
2018-11-28 08:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 -6 Frank
spajker
Tam gdzie nie ma rozumu, nie ma wyrzutow sumienia.Ubogi nie traci fantazji. Jak zwykle bredzisz pawianie.
2018-11-28 04:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +2 spajker
RE: Plaga pijanych kierowców
4 kierowców po piwie to nie jest plaga.
plagą są trzeźwe kobiety w czerwonej yaris, zachowują się w sposób nieprzewidywalny, hamuja z nieznanego powodu, skręcają bez kierunkowskazu albo w stronę inna niż kierunkowskaz, wjadą pod prąd i nic o tym nie wiedzą, wloką sie 40 kmh na prostej.
jest jednak na legalu. jadą ostrożnie. 40 kmh , to że się za nimi kotłuje to legal, ktoś wyprzedzając wyskoczy na czołówkę?
będzie w raporcie milicyjnym że nie dostosował prędkości jazdy do panujących na drodze warunków.
są jeszcze legioniści w polonezach z okularami minus 10 dioptrii, średnia wieku 90+ którzy jadą 40 kmh i myślą o swoim pampersie a nie o tym że są jeszcze inni niż oni użytkownicy drogi.
to jest plaga.
2018-11-27 13:27 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz