Dziś (1 kwietnia) po godz. 14.00 tuż przed Brochocinkiem wypadł z drogi i dachował samochód marki Opel Zafira. Uczestnikami zdarzenia była kobieta, która kierowała pojazdem i jej dziecko. Na szczęście nikt nie wymagał hospitalizacji. Na miejsce przyjechały jednostki 3 straży pożarnej, karetka pogotowia ratownictwa medycznego i policja. Ruch odbywał się wahadłowo. Akcję zakończono przed godz. 15.00.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Kinga
RE: Dachował opel przed Brochocinkiem
ja powiedziała :
Straz po kasę (OSP) i z nudów (Państwowa)
Widzę, że ktoś pisząc taki komentarz musi być bardzo "głupi". Ciekawe co by było gdybyś Ty potrzebował pomocy a ich by zabrakło !!!! Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak dużo pracy wykonuje Strażak, czy to OSP czy Państwowy. Jak jesteś taki odważny to zapisz się i udzielaj pomocy innym.... zobaczysz jak to "dużo" kasy zarobisz. Pozdroo. Ps. To pisała dziewczyna, która miała okazję poznać pracę Strażaków z bliska. Także takie komentarza to możesz dawać swoim kolegą przy piwie, a nie na forum.

0
Gravatar
czes
czeslaw
napiszcie lepiej coś o spalonym aucie które spadło w wiaduktu koło MOP Witowice (McDonald)
0
Gravatar
ja
ja
Straz po kasę (OSP) i z nudów (Państwowa)
0
Gravatar
Joannaaaa
dachowanie
A po to trzy jednostki bo nigdy nie wiadomo dokładnie jakie uszkodzenia jakie zagrożenie itp.lepiej żeby obsługa po wypadku na Full była niżby miało tej straży zabraknąć w razie czego.
0
Gravatar
Janek_G.
RE: Dachował opel przed Brochocinkiem
jacek k powiedziała :
Mam ytanie do znawców tepatu po co trzy jednostki straży
Jak będziesz potrzebował pomocy to inaczej będziesz gadał kolo. Wtedy 5 jednostek będzie ci mało. Obyś nie był w takiej sytuacji.

0
Gravatar
vv
mm
po 200
0
Gravatar
fffff
RE: Dachował opel przed Brochocinkiem
jacek k powiedziała :
Mam ytanie do znawców tepatu po co trzy jednostki straży
A PO 20ZŁ ZA GODZINE

0
Gravatar
jacek k
RE: Dachował opel przed Brochocinkiem
Mam ytanie do znawców tepatu po co trzy jednostki straży
0

Przeczytaj też