Asp. sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy KPP w Strzelinie
Asp. sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy KPP w Strzelinie
Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie w swoim zasięgu obsługiwania ma kilkunasto-kilometrowy odcinek, który policjanci patrolują i obsługują zdarzenia na nim występujące. Jak informuje asp. sztab. Ireneusz Szajałko z KPP w Strzelinie, od dłuższego już czasu dyżurny policyjnej jednostki otrzymuje zgłoszenia od jeżdżących tą drogą.
Informują, że samochodami osobowymi mercedes audi poruszają się mężczyźni, najczęściej narodowości romskiej, i próbują zatrzymywać pojazdy w celu: kradzieży pojazdu, sprzedaży „złota” w okazyjnej cenie lub innych oszustw.
- Mężczyzna z takiego pojazdu pokazuje, gestykulując, fikcyjną awarię samochodu lub inną informację, zmuszającą do zatrzymania danego pojazdu. Wykorzystują fakt, że są na drodze, gdzie po zgłoszeniu policja tak szybko nie przyjedzie i próbują popełniać przestępstwa – mówi Szałajko.
Policja apeluje do osób korzystających z tych szybkich dróg, aby nie zatrzymywali się pod żadnym pozorem na sygnały takich osób. Powinni też zapamiętać lub zrobić zdjęcie takiego pojazdu i niezwłocznie powiadomić policję pod nr 112 lub 997.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Emnat
Potwierdzam
Dwa tygodnie temu wracaliśmy z nad morza na odcinku autostrady A4 Wrocław-zjazd na Strzelin jechal za nami czarnym mercedesem Rom,mrugajac światłami i machajac ręką zachęcał nas do zjazdu na pas awaryjny. Nie daliśmy sie namówic bo jakis czas temu kolezanka opowiadala o podobnej sytuacji na A4, wiec mówiła prawde. Lepiej uważać i dobrze, ze o takich rzeczach sie pisze . Pozdrawiam
0
Gravatar
Markoro
Romy
A wie ktoś na jakiej drodze Oni zatrzymują się?
0
Gravatar
Mandref
RE: Kradzież, „złoto” lub inne oszustwa na drodze
HA HA HA lol kupować złoto od cyganów to naprawdę trzeba wybitnej inteligencji. Mi kiedyś na drodze chcieli sprzedać piłe spalinową po niepokojąco niskiej cenie. Skoro sprzedają nieprawdziwe złoto to pieniądze powinni dostawać też nieprawdziwe. Tylko że później szukali by brutalnej zemsty jak to ma w zwyczaju patologia. Tak w ogóle to np. w Szwecji czy innych poprawnych politycznie krajach w życiu policja czy lokalna gazeta nie pisała by o kradnących cyganach czy gwałcących muzułmanach bo to rasizm, faszyzm, wampiryzm i ksenofobia.
0
Gravatar
spajker
numer na herbatę
wrocław . hala targowa. cztery cyganki podchodzą do mnie z brudnym obsmarkańcem. panie daj pan 2 złote na herbatę dla tego dziecka. aby brudasy odeszły dałem 2 złote, ale to było to dla brudasów tylko rozpoznanie , w której kieszeni ma pieniądze. idę dalej ale cyganka mówi za darmo dawać się nie godzi, daj rękę powróżę, druga cyganka już wepchnęła swoje złodziejskie łapsko do mojej kieszeni. wyrwałem to złodziejskie łapsko z kieszeni a cyganki 4 sztuki wrzask- on kopie ciężarną po brzuchu!!!!! przechodnie patrzą , siara. jak spod ziemi wyrasta nagle jakiś cygański spaślak, tucznik 150 kilo wagi z zamiarem pomszczenia "skopanej" cyganki. z tymi złodziejami trzeba ostro od samego początku, zero zainteresowania , zero reakcji na zaczepki chyba że reakcja ma być ostra. obrońcom cyganów podpowiem aby spojrzeli jak oni traktują swoje niemowlaki, w zimie siedzą cyganiska na brudnym zakurzonym chodniku, dzieciak zejdzie z zimna i z kurzu i od niemowlaka uczy się żebrać i kraść.
0
Gravatar
kem
do spajker
SPAJKER masz całkowitą rację to dziadostwo powinno się tępić ,śmierdziuchy tylko się wożą drogimi autami i psują klimat w naszym kraju, ja tez miałem wiele sytuacji w których się przekonałem że to są ludzie którzy przyjeżdżają do naszego kraju tylko po to żeby kraść , oczywiście jest też część cyganów którzy są normalni ale to mniejszość, większośc z nich przyjeżdżają robią sztuczny hałas żeby tylko coś ukraść.
0
Gravatar
Max 2222
Cygan
Bo to by było trzeba się zatrzymać porządnie pałą zlać okraść i spalić to auto to by się nauczyli wkońcu
0
Gravatar
JUBY
Pathologie. Römisch hahh
Witam mialem podobny incydent ;D Rom ze srebrnego Mercedesa mrugal. Mi swiatlami po czym sie oddalal z tylu I tak co rusz no aLe niestety bylem szybszy powochal tylko pb 95 z tylu hihi normalnie patologia aöe znajac zycie wynajda inny patent ten jest juz spalony pozdrawiam
0
Gravatar
Emeryt
RE: Kradzież, „złoto” lub inne oszustwa na drodze
Kiedyś Romowie jeździli wozami drabiniastymi dziś jeżdżą mercedesami. Świat się zmienia.
0
Gravatar
spajker
RE: Kradzież, „złoto” lub inne oszustwa na drodze
W&W powiedziała :
spajker powiedziała :
rozjedzie ktoś kiedyś roma jego złoto i jego mercedesa i skończy się cygaństwo na drodze. taki typ zasługuje na to aby został rozjechany albowiem 1. stwarza zagrożenie parkując na drodze 2. produkuje znieczulicę społeczną, ktoś kiedyś będzie potrzebował pomocy na drodze i nikt się już nie zatrzyma. 3. rom produkuje racjonalne przekonanie kierowcy że bez bejsbola w drogę się nie rusza.
To jest przejaw okrutnego rasizmu. Opamiętaj się spajkerze.
to prawda. cygański rasizm jest bezkarny. nikt jeszcze nie widział cygana przy pracy ale cygana w mercedesie i w bezpłatnym lokum tak. cygański rasizm żeruje na polakach , na koszt polaków cyganie dostająmieszkan ia i socjal, szkoły itd aczkolwiek sami w najmniejszy sposób nie ptzykładają się do tworzenia pkb. cyganie są nosicielami brudu, prowadzą meliny, oszukują i kradną ( vide artykuł). cyganie to jest jemioła na zdrowym pniu społeczeństwa. we wrocławiu die dzielnice cyganów się śmiertelnie skłóciły. cyganka z brochowa zapisała się do szkoły i nosi spodnie!!!! nie daj boże jak jeszcze zamiast wróżyći okradać pijaków pójdzie do pracy! sodomia! https://www.youtube.com/watch?v=uuRJHyN-pXY

0
Gravatar
W&W
RE: Kradzież, „złoto” lub inne oszustwa na drodze
spajker powiedziała :
rozjedzie ktoś kiedyś roma jego złoto i jego mercedesa i skończy się cygaństwo na drodze. taki typ zasługuje na to aby został rozjechany albowiem 1. stwarza zagrożenie parkując na drodze 2. produkuje znieczulicę społeczną, ktoś kiedyś będzie potrzebował pomocy na drodze i nikt się już nie zatrzyma. 3. rom produkuje racjonalne przekonanie kierowcy że bez bejsbola w drogę się nie rusza.
To jest przejaw okrutnego rasizmu. Opamiętaj się spajkerze.

0

Przeczytaj też