Dziś obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zachęcamy do udziału w różnych uroczystościach organizowanych z tej okazji.
Dziesięciolecia komunistycznej propagandy zatarły pamięć o bohaterach w świadomości współczesnych Polaków. Przygotowany przez Oddział IPN w Krakowie spot wideo to rodzaj reklamy społecznej. Przypominamy dzielnych ludzi i ich tragiczne losy, mówimy prawdę o tamtych czasach.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
OBYWATEL
RE: Dziś Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
No dobra... to ja już powiem. Jezde gupi.
0
Gravatar
Obywatel
RE: Dziś Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
spajker powiedziała :
Obywatel powiedziała :
RE: Dziś Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych"ak nie walczyła z niemcami w ogóle poza powstaniem warszawskim" no nie kolego osobiście mój wujek podpułkownik AK brał udział w kilku akcjach zbrojnych przeciwko niemiaszkom... prosze nie pisz bzdur.. kłamsto powielone 100 razy jest niezaprzeczalna prawdą..."wyklęci chowali się po lasach a jak się dowiedzieli że wojna się skończyła to walczyli z polskimi cywilami" kolego naprawdę??? Przepraszam jak żle zrozumiałem ...ale Twoim zdaniem powinniśmy sie sprzedać niemcom . ruskim najlepiej Bóg wie komu byle by calić skorę...Honor ... "polskie władze uciekły bez honoru.." a kto ratował żydow ... stary nawet niemasz chyba? pojęcia ile Polacy wykazali honoru..Bo Polacy to nie sz.maty z angli ,francji ,,,,, i innych krajów , które nas zdradziły...Wiem ciężko zrozumieć jak to inni się sprzedali my tęż powinniśmy... no nie WY ARE FROM POLAND.Przepraszam jeżeli wyciągam pochopne wnioski ale wydaje mi się że komuchy zaszczepili w Tobie i w innych ... taki brak wiary....no bo jak kraj który nie istniał przez 123 lat. może próbować wstać z kolan....powoli wstajemy ... niestety wciąż stawiamy na obce mocartwa zamiast jak niemiaszki szukać siły w narodzie.. ???Naprawdę jak by Polcy sie obudzili ... rozliczyli szmaty czrwone ze zdrady ojczyzny...ruszymy do przodu...Pewnie dobrze wiesz że Polska leży na szlaku północ-południe--wschód -zachó d... jesteśmy skazani na dobrobyt ... ale rządy nie te co trzeba.. czemu PIS . nic nie robi z tym ścierwem komunistycnym w sądach, prokuraturach, milicji... Bo sie zmieniaja nawzajem... wczoraz w PIS dziś w z komuchami ... Dlatego niema co opisywać bękarów ,,, i sprzedawczyków .. trzeba stawiać na nas Polske .Polaków... Honorowo;]
honor to jest cecha bardzo ważna no ale nie jesyna . na honorze silnej gospodarki nie zbudujesz. polski hetman chmielnicki uniósł się honorem i zbuntował ukraine ptrzeciwko polsce. wyszła z tego honoru wyniszczająca wojna. polski król waza był honorowy, honorowo nazywał się królem polski i szwecji, miał rację i miał honor. honorowo wplątał polskę w dwie wojny o swój honor. józek beck mówił w maju 1939 że honor to wartość najwyższa. za ten honor becka zginęło 6 milionów polaków a polska straciła 50% terytorium i 99% przemysłu i budynków..dobrze jest postępować honorowo a na dodatek mądrze. każde uzależnienie jest zgubne, uzależnienie od honoru także.
"dobrze jest postępować honorowo a na dodatek mądrze." wspaniała puenta!

0
Gravatar
RES
RE: Dziś Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Obywatel powiedziała :
RES powiedziała :
Obywatel powiedziała :
"Obatelu, kreujesz się tu na wielkiego patriotę , a nie umiesz pisać w ojczystym języku...
"Niechcę Ci wyponinać błędów ortograficznych ale zobacz jak napisałeś/łaś słowo obywatel.... hahah przygadywał kociol garnkowi;]]]Pozdrawiam
Ha ha ha zacytowałem pana Ryszarda C. włącz myślenie człowieku....obatelu....zresztą już kiedyś do Ciebie się tak zwracałem...
Cytaty daje się w cudzysłów... sam włącz myślenie cwaniaczku za 50 gr,Ulżyło ? "cwaniaczku" za 500+

0
Gravatar
spajker
RE: Dziś Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Obywatel powiedziała :
RE: Dziś Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych"ak nie walczyła z niemcami w ogóle poza powstaniem warszawskim" no nie kolego osobiście mój wujek podpułkownik AK brał udział w kilku akcjach zbrojnych przeciwko niemiaszkom... prosze nie pisz bzdur.. kłamsto powielone 100 razy jest niezaprzeczalna prawdą..."wyklęci chowali się po lasach a jak się dowiedzieli że wojna się skończyła to walczyli z polskimi cywilami" kolego naprawdę??? Przepraszam jak żle zrozumiałem ...ale Twoim zdaniem powinniśmy sie sprzedać niemcom . ruskim najlepiej Bóg wie komu byle by calić skorę...Honor ... "polskie władze uciekły bez honoru.." a kto ratował żydow ... stary nawet niemasz chyba? pojęcia ile Polacy wykazali honoru..Bo Polacy to nie sz.maty z angli ,francji ,,,,, i innych krajów , które nas zdradziły...Wiem ciężko zrozumieć jak to inni się sprzedali my tęż powinniśmy... no nie WY ARE FROM POLAND.Przepraszam jeżeli wyciągam pochopne wnioski ale wydaje mi się że komuchy zaszczepili w Tobie i w innych ... taki brak wiary....no bo jak kraj który nie istniał przez 123 lat. może próbować wstać z kolan....powoli wstajemy ... niestety wciąż stawiamy na obce mocartwa zamiast jak niemiaszki szukać siły w narodzie.. ???Naprawdę jak by Polcy sie obudzili ... rozliczyli szmaty czrwone ze zdrady ojczyzny...ruszymy do przodu...Pewnie dobrze wiesz że Polska leży na szlaku północ-południe--wschód -zachó d... jesteśmy skazani na dobrobyt ... ale rządy nie te co trzeba.. czemu PIS . nic nie robi z tym ścierwem komunistycnym w sądach, prokuraturach, milicji... Bo sie zmieniaja nawzajem... wczoraz w PIS dziś w z komuchami ... Dlatego niema co opisywać bękarów ,,, i sprzedawczyków .. trzeba stawiać na nas Polske .Polaków... Honorowo;]
honor to jest cecha bardzo ważna no ale nie jesyna . na honorze silnej gospodarki nie zbudujesz. polski hetman chmielnicki uniósł się honorem i zbuntował ukraine ptrzeciwko polsce. wyszła z tego honoru wyniszczająca wojna. polski król waza był honorowy, honorowo nazywał się królem polski i szwecji, miał rację i miał honor. honorowo wplątał polskę w dwie wojny o swój honor. józek beck mówił w maju 1939 że honor to wartość najwyższa. za ten honor becka zginęło 6 milionów polaków a polska straciła 50% terytorium i 99% przemysłu i budynków..dobrze jest postępować honorowo a na dodatek mądrze. każde uzależnienie jest zgubne, uzależnienie od honoru także.

0
Gravatar
Obywatel
RE: Dziś Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
RES powiedziała :
Obywatel powiedziała :
"Obatelu, kreujesz się tu na wielkiego patriotę , a nie umiesz pisać w ojczystym języku...
"Niechcę Ci wyponinać błędów ortograficznych ale zobacz jak napisałeś/łaś słowo obywatel.... hahah przygadywał kociol garnkowi;]]]Pozdrawiam
Ha ha ha zacytowałem pana Ryszarda C. włącz myślenie człowieku....obatelu....zresztą już kiedyś do Ciebie się tak zwracałem...Cytaty daje się w cudzysłów... sam włącz myślenie cwaniaczku za 50 gr,

0
Gravatar
RES
RE: Dziś Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Obywatel powiedziała :
"Obatelu, kreujesz się tu na wielkiego patriotę , a nie umiesz pisać w ojczystym języku...
"Niechcę Ci wyponinać błędów ortograficznych ale zobacz jak napisałeś/łaś słowo obywatel.... hahah przygadywał kociol garnkowi;]]]Poz drawiamHa ha ha zacytowałem pana Ryszarda C. włącz myślenie człowieku....obatelu....zresztą już kiedyś do Ciebie się tak zwracałem...

0
Gravatar
Obywatel
RE: Dziś Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
RE: Dziś Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych"ak nie walczyła z niemcami w ogóle poza powstaniem warszawskim" no nie kolego osobiście mój wujek podpułkownik AK brał udział w kilku akcjach zbrojnych przeciwko niemiaszkom... prosze nie pisz bzdur.. kłamsto powielone 100 razy jest niezaprzeczalna prawdą..."wyklęci chowali się po lasach a jak się dowiedzieli że wojna się skończyła to walczyli z polskimi cywilami" kolego naprawdę??? Przepraszam jak żle zrozumiałem ...ale Twoim zdaniem powinniśmy sie sprzedać niemcom . ruskim najlepiej Bóg wie komu byle by calić skorę...Honor ... "polskie władze uciekły bez honoru.." a kto ratował żydow ... stary nawet niemasz chyba? pojęcia ile Polacy wykazali honoru..Bo Polacy to nie sz.maty z angli ,francji ,,,,, i innych krajów , które nas zdradziły...Wiem ciężko zrozumieć jak to inni się sprzedali my tęż powinniśmy... no nie WY ARE FROM POLAND.Przepraszam jeżeli wyciągam pochopne wnioski ale wydaje mi się że komuchy zaszczepili w Tobie i w innych ... taki brak wiary....no bo jak kraj który nie istniał przez 123 lat. może próbować wstać z kolan....powoli wstajemy ... niestety wciąż stawiamy na obce mocartwa zamiast jak niemiaszki szukać siły w narodzie.. ???Naprawdę jak by Polcy sie obudzili ... rozliczyli szmaty czrwone ze zdrady ojczyzny...ruszymy do przodu...Pewnie dobrze wiesz że Polska leży na szlaku północ-południe--wschód -zachó d... jesteśmy skazani na dobrobyt ... ale rządy nie te co trzeba.. czemu PIS . nic nie robi z tym ścierwem komunistycnym w sądach, prokuraturach, milicji... Bo sie zmieniaja nawzajem... wczoraz w PIS dziś w z komuchami ... Dlatego niema co opisywać bękarów ,,, i sprzedawczyków .. trzeba stawiać na nas Polske .Polaków... Honorowo;]
0
Gravatar
Obywatel
RE: Dziś Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
"Obatelu, kreujesz się tu na wielkiego patriotę , a nie umiesz pisać w ojczystym języku..."Niechcę Ci wyponinać błędów ortograficznych ale zobacz jak napisałeś/łaś słowo obywatel.... hahah przygadywał kociol garnkowi;]]]Poz drawiam
0
Gravatar
RES
RE: Dziś Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Obywatel powiedziała :
Obatelu, kreujesz się tu na wielkiego patriotę , a nie umiesz pisać w ojczystym języku...
Nie kreuje sie na nikogo... przepraszam za błędy ...mamy słabe szkolnictwo. albo uczeń niezbyt pilny...;] chociaz z wyższym...Z drugiej strony ...CZYTACIE UWAŻNIEJ... i o to chodzi..z "wyższym " i piszesz >>wójek

0
Gravatar
Obywatel
RE: Dziś Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Obatelu, kreujesz się tu na wielkiego patriotę , a nie umiesz pisać w ojczystym języku...Nie kreuje sie na nikogo... przepraszam za błędy ...mamy słabe szkolnictwo. albo uczeń niezbyt pilny...;] chociaz z wyższym...Z drugiej strony ...CZYTACIE UWAŻNIEJ... i o to chodzi..
0

Przeczytaj także