- Nie wykluczamy, że na naszych listach znajdą się działacze różnych ugrupowań - powiedział szef struktur PO w powiecie strzelińskim Wojciech Bochnak
Jesienne wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Poszczególne formacje polityczne już teraz szykują na nie swoje strategie. Nie inaczej jest w przypadku Platformy Obywatelskiej. Liderem strzelińskich struktur PO jest wójt gminy Kondratowice Wojciech Bochnak.
- Na poziomie sejmików województw będziemy mieli wspólne listy z Nowoczesną. Na terenie naszego powiatu są struktury PO i Nowoczesnej, więc będziemy chcieli się porozumieć - mówił Bochnak. Dodał także, że partia jest otwarta na współpracę z pozostałymi stowarzyszeniami i ruchami miejskimi. - Nie wykluczamy, że na naszych listach znajdą się działacze różnych ugrupowań. Nie trzeba być członkiem partii, aby od nas startować. Tutaj liczy się przede wszystkim wartość człowieka. W tej chwili czekamy, jak będą wyglądały okręgi wyborcze w gminie Strzelin, ponieważ zgodnie z nową ustawą mandaty będą przydzielane w systemie proporcjonalnym - zaznaczył wójt Kondratowic. Odniósł się także do kwestii ewentualnego kandydata PO na burmistrza Strzelina. - Pracujemy, aby wybrać odpowiednią osobę do rywalizacji o to stanowisko. Rozważamy różne nazwiska, ale na chwilę obecną jest jeszcze za szybko, aby wskazać konkretną osobę - zakończył Bochnak.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Gawęda
Czy PO dogada się z Nowoczesną?
Weźcie sobie z najniższej półki przedstawiciela Nowoczesnej - Wójta Gminy Przeworno ha ha
0
Gravatar
Niezalezni
RE: Czy PO dogada się z Nowoczesną?
jeśli wystartują niezalezni i beda mieli kandydata to wolę już na nich zagłosować niż na czerwoną hołotę.
0
Gravatar
abc
RE: Czy PO dogada się z Nowoczesną?
ed powiedziała :
Nigdy nie głosuje się na złodziei i oszustów z PO !
I z PiS.

0
Gravatar
ed
RE: Czy PO dogada się z Nowoczesną?
Nigdy nie głosuje się na złodziei i oszustów z PO !
0
Gravatar
Hadacz
RE: Czy PO dogada się z Nowoczesną?
spajker powiedziała :
Hadacz powiedziała :
A ja Wam powiem Panowie, ze albo tatko sie wkur*il albo Zlotowlosa i szanowna redakcja zdjeła komentarze ze swojej strony :D :D http://sloworegionu.pl/strzelin/11435-nowy-wlasciciel-placu-pks.html
albo redakcja otrzymała do wyboru kija i marchewkę. redakcji podpowiem że pisanie koniunkturalne buduje prestiż gazety reklamowej z biedronki a pisanie niezależne buduje prestiż FAZeitung. jeżeli nie można pisać w gazecie lokalnej to może pisać do cba? prawdziwa cnota krytyki się nie boi. wystarczy stłuc termometr a już gorączki nie ma. wystarczy skasować komenty a już problemu nie ma. chwilowo. coraz mniej tu komentatorów.
Polytyka panie jakby to rzekł elektryk z Gdańska. Każdy ma do odegrania swoją rolę i każdy ma jakiś interesik. Ale nie ma tego złego, bo akurat w internecie nic nie ginie i jak ktoś chce to można się zgłaszać po komentarze na: komentarzezeslo waregionu@gmail .com

0
Gravatar
spajker
RE: Czy PO dogada się z Nowoczesną?
Hadacz powiedziała :
A ja Wam powiem Panowie, ze albo tatko sie wkur*il albo Zlotowlosa i szanowna redakcja zdjeła komentarze ze swojej strony :D :D http://sloworegionu.pl/strzelin/11435-nowy-wlasciciel-placu-pks.html
albo redakcja otrzymała do wyboru kija i marchewkę. redakcji podpowiem że pisanie koniunkturalne buduje prestiż gazety reklamowej z biedronki a pisanie niezależne buduje prestiż FAZeitung. jeżeli nie można pisać w gazecie lokalnej to może pisać do cba? prawdziwa cnota krytyki się nie boi. wystarczy stłuc termometr a już gorączki nie ma. wystarczy skasować komenty a już problemu nie ma. chwilowo. coraz mniej tu komentatorów.

0
Gravatar
Hadacz
RE: Czy PO dogada się z Nowoczesną?
A ja Wam powiem Panowie, ze albo tatko sie wkur*il albo Zlotowlosa i szanowna redakcja zdjeła komentarze ze swojej strony :D :D http://sloworegionu.pl/strzelin/11435-nowy-wlasciciel-placu-pks.html
0
Gravatar
spajker
RE: Czy PO dogada się z Nowoczesną?
"Nie wykluczamy, że na naszych listach znajdą się działacze różnych ugrupowań. ---podoba mi się. nie ważne czy jest tam człowiek mądry, tacy w ogóle nie są brani pod uwagę. ważne aby był DZIAŁACZ. toż to prl. po co to było rozwalać? DZIAŁACZ może być z innej wioski, może być z innego plemienia, ważne aby był działaczem,ja na mojej liście spajkera mam tylko aktywistów tworzących ruch oddolny aktywu robotniczo-chłopskiego. lista spajkera nie czyni żadnych ograniczeń w zakresie walorów umysłowych uczestników tej listy, może być analfabeta, może być sołtys, może być przerośnięte dziecko albo mamroczący staczec. każdy z nich musi jednak posiadać dwie cechy; musi mieć przerośnięte ego i musi być chciwy na władzę i pieniądze. ciekawe czy znajdzie się ktoś spełniający te istotne dla polityka ograniczenia.
0
Gravatar
.
RE: Czy PO dogada się z Nowoczesną?
ELKA powiedziała :
BAX - to kto niby jest lepszy w platformie niż Raba? myślałam jeszcze o radnym Litwinie.
To takie gdybanie co lepsze, dżuma, AIDS czy może cholera.Każdy normalny człowiek wie że od każdego ww. przypadku trzymać się jak najdalej.

0
Gravatar
spajker
RE: Czy PO dogada się z Nowoczesną?
ELKA powiedziała :
Raba na burmistrza !
on już był burmistrzem ale zdezerterował. do dezerterów się strzela a nie wynosi na urzędy. on już dowodzi fundacją na rzecz prosperity szpitala, jaki pan taki kram. nie dałbym mu dowodzić sznurówkami w moich butach a co dopiero miastem.

0

Przeczytaj także