Trafił już do sprzedaży 914 numer naszego tygodnika. Tym razem, nareszcie, nie piszemy w nim o ludzkich tragediach, gdyż miniony tydzień był wolny od takich wydarzeń. Jest za to szeroka relacja z wydarzenia bez precedensu, jakim niewątpliwie była poniedziałkowa wizyta głowy państwa, Prezydenta RP, Andrzeja Dudy.
Ponadto w numerze podajemy sporo informacji o różnych zadaniach, inwestycjach i planach, jakie dzieją się lub lada chwila zaczną się w poszczególnych gminach. Jest tego sporo. Ważnym tematem, który poruszamy, jest problem z jakim będą musieli się zmierzyć uczniowi obecnych drugich klas gimnazjów i klas siódmych szkół podstawowych. Czy w następnym roku szkolnym zabraknie dla nich miejsc w szkołach średnich? O tym mówią dyrektorzy tych placówek i były starosta.
Relacjonujemy spotkanie, podczas którego dowiedzieliśmy się, jak poważna zmiana szykuje się na strzelińskim Rynku, zmiana, która ma kosztować kilka milionów złotych.
Nie mogło zabraknąć relacji z innego znanego w regionie wydarzania, jakim był Jarmark Produktu Lokalnego.
Do wyborów samorządowych pozostało już tylko kilka miesięcy. Kto je wygra? Pytamy o to naszych czytelników.
W numerze publikujemy program Dni Wiązowa, które zaczynają się już w ten weekend. Są też relacje z kilka innych ciekawych wydarzeń, kulturalnych i sportowych.
To tylko zapowiedzi części artykułów, jakie można przeczytać w aktualnym wydaniu.
Poza tym, jak zawsze, znajdziecie dużo sportu, ponad 300 ogłoszeń drobnych i darmowy, tygodniowy program TV.
Zapraszamy do lektury.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
obywatel
RE: W Słowie o wizycie Prezydenta i nie tylko
Tiaaa powiedziała :
obywatel powiedziała :
dew powiedziała :
obywatel powiedziała :
A skąd komunistyczne śmieci miały tyle nienawiści żeby niszczyć moja rodzine? nasz kraj i miliony Polaków???Wasz czas sie kończy !!!!Komunistyczne misie pysie!!!! Staniecie się zwykłymi obywatelami ,trzeba będzie pójść do pracy w fabryce na 3 zmiany albo za lade w mięsnym....W dodatku ktos sprawdzi te wszystkie przetargi i wały ... a wtedy IJ IJ I JI JI;[
Alkohol, dopalacze czy też inne używki często prowadzą do uszkodzenia centalnego układu nerwowego.
Spoko mam nadzieję ze z tego wyjdziesz....DRODZY PANSTWO W LISTOPADZIE W STRZELINIE SKOŃCZY SIĘ KOMUNIZM!JESZCZE RAZ POWTARZAM WYJDA NA JAW WSZYSTKIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI LEWE PRZETARGI WSZYSTKIE WASZE WAŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...WASZ CZAS SIĘ KONCZY KOMUNISTYCZNE MISIE PYSIE!!!!
Akurat misie to z Twoją opcją się kojarzą....
A LEWE PRZETARGI WAŁY ZA MILIONY ZŁOTYCH Z TWOJA OPCJA!!! CO TO BĘDZIE JAK KTOŚ TO NA MOJĄ PROŻBĘ SPRAWDZI COOO?#KONIEC KOMUNY I UKŁADÓW W STRZELNIE!!!

0
Gravatar
Tiaaa
RE: W Słowie o wizycie Prezydenta i nie tylko
obywatel powiedziała :
dew powiedziała :
obywatel powiedziała :
A skąd komunistyczne śmieci miały tyle nienawiści żeby niszczyć moja rodzine? nasz kraj i miliony Polaków???Wasz czas sie kończy !!!!Komunistyczne misie pysie!!!! Staniecie się zwykłymi obywatelami ,trzeba będzie pójść do pracy w fabryce na 3 zmiany albo za lade w mięsnym....W dodatku ktos sprawdzi te wszystkie przetargi i wały ... a wtedy IJ IJ I JI JI;[
Alkohol, dopalacze czy też inne używki często prowadzą do uszkodzenia centalnego układu nerwowego.
Spoko mam nadzieję ze z tego wyjdziesz....DRODZY PANSTWO W LISTOPADZIE W STRZELINIE SKOŃCZY SIĘ KOMUNIZM!JESZCZE RAZ POWTARZAM WYJDA NA JAW WSZYSTKIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI LEWE PRZETARGI WSZYSTKIE WASZE WAŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...WASZ CZAS SIĘ KONCZY KOMUNISTYCZNE MISIE PYSIE!!!!
Akurat misie to z Twoją opcją się kojarzą....

0
Gravatar
obywatel
RE: W Słowie o wizycie Prezydenta i nie tylko
dew powiedziała :
obywatel powiedziała :
A skąd komunistyczne śmieci miały tyle nienawiści żeby niszczyć moja rodzine? nasz kraj i miliony Polaków???Wasz czas sie kończy !!!!Komunistyczne misie pysie!!!! Staniecie się zwykłymi obywatelami ,trzeba będzie pójść do pracy w fabryce na 3 zmiany albo za lade w mięsnym....W dodatku ktos sprawdzi te wszystkie przetargi i wały ... a wtedy IJ IJ I JI JI;[
Alkohol, dopalacze czy też inne używki często prowadzą do uszkodzenia centalnego układu nerwowego.
Spoko mam nadzieję ze z tego wyjdziesz....DRODZY PANSTWO W LISTOPADZIE W STRZELINIE SKOŃCZY SIĘ KOMUNIZM!JESZCZ E RAZ POWTARZAM WYJDA NA JAW WSZYSTKIE NIEPRAWIDŁOWOŚC I LEWE PRZETARGI WSZYSTKIE WASZE WAŁY!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!...WASZ CZAS SIĘ KONCZY KOMUNISTYCZNE MISIE PYSIE!!!!

0
Gravatar
spajker
RE: W Słowie o wizycie Prezydenta i nie tylko
dew powiedziała :
obywatel powiedziała :
A skąd komunistyczne śmieci miały tyle nienawiści żeby niszczyć moja rodzine? nasz kraj i miliony Polaków???Wasz czas sie kończy !!!!Komunistyczne misie pysie!!!! Staniecie się zwykłymi obywatelami ,trzeba będzie pójść do pracy w fabryce na 3 zmiany albo za lade w mięsnym....W dodatku ktos sprawdzi te wszystkie przetargi i wały ... a wtedy IJ IJ I JI JI;[
Alkohol, dopalacze czy też inne używki często prowadzą do uszkodzenia centalnego układu nerwowego.
jeszcze gorzej na mózg działają pułkownik stolzmann ( ojciec kwaśniewskiego wydłubujący oczu akowcom), jeszcze gorzej działają na mózg komunistyczni oprawcy ( po sąsiedzku stasiek gwóźdź), jeszcze gorzej działają na mózg puste półki i kartki na papier toaletowy w prl, jeszcze gorzej działają na mózg komunistyczni radni o specjalności ręcznego zbierania ziemniaków w polu. dobrze się takich wystrzegać nawet jeżeli wśród komuchów zdarzali się ludzie szlachetni i mądrzy.

0
Gravatar
dew
RE: W Słowie o wizycie Prezydenta i nie tylko
obywatel powiedziała :
A skąd komunistyczne śmieci miały tyle nienawiści żeby niszczyć moja rodzine? nasz kraj i miliony Polaków???Wasz czas sie kończy !!!!Komunistyczne misie pysie!!!! Staniecie się zwykłymi obywatelami ,trzeba będzie pójść do pracy w fabryce na 3 zmiany albo za lade w mięsnym....W dodatku ktos sprawdzi te wszystkie przetargi i wały ... a wtedy IJ IJ I JI JI;[
Alkohol, dopalacze czy też inne używki często prowadzą do uszkodzenia centalnego układu nerwowego.

0
Gravatar
obywatel
RE: W Słowie o wizycie Prezydenta i nie tylko
A skąd komunistyczne śmieci miały tyle nienawiści żeby niszczyć moja rodzine? nasz kraj i miliony Polaków???Wasz czas sie kończy !!!!Komunistycz ne misie pysie!!!! Staniecie się zwykłymi obywatelami ,trzeba będzie pójść do pracy w fabryce na 3 zmiany albo za lade w mięsnym....W dodatku ktos sprawdzi te wszystkie przetargi i wały ... a wtedy IJ IJ I JI JI;[
0
Gravatar
obywatel
RE: W Słowie o wizycie Prezydenta i nie tylko
Dobrze jest tylko dla was TOWARZYSZE... dla grupy trzymajacej władze...A Ty bidoku aż się trzęsiesz żeby ją objąć...skąd u Ciebie tyle jadu i nienawiści ? wszak jako obatel powinieneś kreować pisowską miłość, dobrą zmiane , poszanowanie myślących nie tak jak obatel....Niech żyje związek socjalistycznyc h republik radzieckich!!!n iech żyje dorota zwana burmistrzem!!!O d teraz panuje pokój i miłosć
0
Gravatar
Tiaaa
RE: W Słowie o wizycie Prezydenta i nie tylko
obywatel powiedziała :
Tiaaa powiedziała :
obywatel powiedziała :
"Jest za to szeroka relacja z wydarzenia bez precedensu, jakim niewątpliwie była poniedziałkowa wizyta głowy państwa, Prezydenta RP, Andrzeja Dudy. "Prezydent zostal przyjęty bardzo ciepło byo miło i sympatycznie..i wszystko było by fajnie gdyby nie haniebna postawa burmistrz..jej brak to oznaka pogardy dla obywateli Strzelina i prezydenta RP ..Burmistrz jest od tego by reprezentować wszystkich obywateli Strzelina a nie własną partje..Jest mi niezwykle przykro że tak sie zachowała ..To pierwszy raz jak zawitał do Strzelina Prezydent naszego kraju.A tu taka kompromitacja...WSTYD!
No już dobrze dobrze...
Tiaaa powiedziała :
obywatel powiedziała :
"Jest za to szeroka relacja z wydarzenia bez precedensu, jakim niewątpliwie była poniedziałkowa wizyta głowy państwa, Prezydenta RP, Andrzeja Dudy. "Prezydent zostal przyjęty bardzo ciepło byo miło i sympatycznie..i wszystko było by fajnie gdyby nie haniebna postawa burmistrz..jej brak to oznaka pogardy dla obywateli Strzelina i prezydenta RP ..Burmistrz jest od tego by reprezentować wszystkich obywateli Strzelina a nie własną partje..Jest mi niezwykle przykro że tak sie zachowała ..To pierwszy raz jak zawitał do Strzelina Prezydent naszego kraju.A tu taka kompromitacja...WSTYD!
No już dobrze dobrze...
Dobrze jest tylko dla was TOWARZYSZE... dla grupy trzymajacej władze...
A Ty bidoku aż się trzęsiesz żeby ją objąć...skąd u Ciebie tyle jadu i nienawiści ? wszak jako obatel powinieneś kreować pisowską miłość, dobrą zmiane , poszanowanie myślących nie tak jak obatel....

0
Gravatar
spajker
RE: W Słowie o wizycie Prezydenta i nie tylko
dew powiedziała :
obywatel powiedziała :
"Jest za to szeroka relacja z wydarzenia bez precedensu, jakim niewątpliwie była poniedziałkowa wizyta głowy państwa, Prezydenta RP, Andrzeja Dudy. "Prezydent zostal przyjęty bardzo ciepło byo miło i sympatycznie..i wszystko było by fajnie gdyby nie haniebna postawa burmistrz..jej brak to oznaka pogardy dla obywateli Strzelina i prezydenta RP ..Burmistrz jest od tego by reprezentować wszystkich obywateli Strzelina a nie własną partje..Jest mi niezwykle przykro że tak sie zachowała ..To pierwszy raz jak zawitał do Strzelina Prezydent naszego kraju.A tu taka kompromitacja...WSTYD!
Ogon chciałby machać psem...
rozumiem że obywatela można ogonem nazwać no ale żeby burmistrza psem nazywać? niesmaczne.

0
Gravatar
obywatel
RE: W Słowie o wizycie Prezydenta i nie tylko
Tiaaa powiedziała :
obywatel powiedziała :
"Jest za to szeroka relacja z wydarzenia bez precedensu, jakim niewątpliwie była poniedziałkowa wizyta głowy państwa, Prezydenta RP, Andrzeja Dudy. "Prezydent zostal przyjęty bardzo ciepło byo miło i sympatycznie..i wszystko było by fajnie gdyby nie haniebna postawa burmistrz..jej brak to oznaka pogardy dla obywateli Strzelina i prezydenta RP ..Burmistrz jest od tego by reprezentować wszystkich obywateli Strzelina a nie własną partje..Jest mi niezwykle przykro że tak sie zachowała ..To pierwszy raz jak zawitał do Strzelina Prezydent naszego kraju.A tu taka kompromitacja...WSTYD!
No już dobrze dobrze...
Tiaaa powiedziała :
obywatel powiedziała :
"Jest za to szeroka relacja z wydarzenia bez precedensu, jakim niewątpliwie była poniedziałkowa wizyta głowy państwa, Prezydenta RP, Andrzeja Dudy. "Prezydent zostal przyjęty bardzo ciepło byo miło i sympatycznie..i wszystko było by fajnie gdyby nie haniebna postawa burmistrz..jej brak to oznaka pogardy dla obywateli Strzelina i prezydenta RP ..Burmistrz jest od tego by reprezentować wszystkich obywateli Strzelina a nie własną partje..Jest mi niezwykle przykro że tak sie zachowała ..To pierwszy raz jak zawitał do Strzelina Prezydent naszego kraju.A tu taka kompromitacja...WSTYD!
No już dobrze dobrze...
Dobrze jest tylko dla was TOWARZYSZE... dla grupy trzymajacej władze...

0

Przeczytaj także