Dziś premier Mateusz Morawiecki ogłosił termin wyborów samorządowych. Odbędą się 21 października. Druga tura wyborów na prezydentów, burmistrzów i wójtów odbędą się dwa tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś formalnie ruszyła kampania wyborcza.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
oj
RE: Znamy datę wyborów samorządowych
W&W. powiedziała :
Zagłosujmy na sprawdzone już przez 8 lat Porozumienie , niech tocząca pianę opozycja jedzie na miesięcznicę.
Oj sprawdzone, sprawdzone. Wszyscy już wiedzą że goo.no warte.

0
Gravatar
W&W.
RE: Znamy datę wyborów samorządowych
Zagłosujmy na sprawdzone już przez 8 lat Porozumienie , niech tocząca pianę opozycja jedzie na miesięcznicę.
0
Gravatar
RES
?
spajker powiedziała :
T.Filzman. powiedziała :
Kantyna powiedziała :
Czy ktoś ma jakiegoś linka kto startuje w naszym mieście i powiecie?Czy Wy wiecie czy Wy wiecie?
Ja startuje na radnego ze spajkerem do RMS. Będziemy totalną opozycją :-*
zaraz zaraz, ja nie chcę być opozycją. ja chcę podpisywać przelewy i olewać opozycję. każę zbudować np domek w białym kościele za 2,5 miliona 0,5 miliona dostaje firma za swoją pracę a ja mam 1 milion a ty masz z tego drugi milion.ja już się ten milion skończy to każę zbudować żłobek za 2,5 miliona i podział łupów jak wyżej, później jakiś pomnik kwietnik szafkę na buty przełożenie nowego bruku, wszystko jedno co aby za 2,5 miliona. pieniądze zarabia decydent a nie opozycja. rada miasta służy do tego aby przez 4 lata rozmyślać czy ma być ulica kolejowa czy dworcowa.
I za te miliony obsiejesz wszystko rzepakiem...

0
Gravatar
Nemo
RE: Znamy datę wyborów samorządowych
Oj, to strzeliński PiS i nie tylko stracił mentora. Jak się biedaczki pozbierają po takim ciosie. Kogo Pan Jacek promował jako kandydatów na Burmistrzów i Wójtów w naszym powiecie. Pewnie nie bawem się okaże. Takie poparcie to jest coś, no i zdjęcia z PAD-em sukces murowany. Tylko czy ciemny lud to kupi.
0
Gravatar
Antoni
:)
qasder powiedziała :
Nemo powiedziała :
A Jacek Augustyn też będzie startował?
Idzie na motorniczego
Dostanie dyspense od Jarosława i będzie kierowcą ojca Tadeusza

0
Gravatar
qasder
RE: Znamy datę wyborów samorządowych
Nemo powiedziała :
A Jacek Augustyn też będzie startował?
Idzie na motorniczego

0
Gravatar
Nemo
RE: Znamy datę wyborów samorządowych
A Jacek Augustyn też będzie startował?
0
Gravatar
spajker
RE: Znamy datę wyborów samorządowych
T.Filzman. powiedziała :
Kantyna powiedziała :
Czy ktoś ma jakiegoś linka kto startuje w naszym mieście i powiecie?Czy Wy wiecie czy Wy wiecie?
Ja startuje na radnego ze spajkerem do RMS. Będziemy totalną opozycją :-*
zaraz zaraz, ja nie chcę być opozycją. ja chcę podpisywać przelewy i olewać opozycję. każę zbudować np domek w białym kościele za 2,5 miliona 0,5 miliona dostaje firma za swoją pracę a ja mam 1 milion a ty masz z tego drugi milion.ja już się ten milion skończy to każę zbudować żłobek za 2,5 miliona i podział łupów jak wyżej, później jakiś pomnik kwietnik szafkę na buty przełożenie nowego bruku, wszystko jedno co aby za 2,5 miliona. pieniądze zarabia decydent a nie opozycja. rada miasta służy do tego aby przez 4 lata rozmyślać czy ma być ulica kolejowa czy dworcowa.

0
Gravatar
Jarząbek
RE: Znamy datę wyborów samorządowych
Kantyna powiedziała :
Czy ktoś ma jakiegoś linka kto startuje w naszym mieście i powiecie?Czy Wy wiecie czy Wy wiecie?
Za wcześnie, list jeszcze nima, ale chętnych nie brakuje. Janusz, Tomasz, Rysiek i Zbyszek wystartują na pewno, no i ja, Jarząbek.

0
Gravatar
T.Filzman.
RE: Znamy datę wyborów samorządowych
Kantyna powiedziała :
Czy ktoś ma jakiegoś linka kto startuje w naszym mieście i powiecie?Czy Wy wiecie czy Wy wiecie?
Ja startuje na radnego ze spajkerem do RMS. Będziemy totalną opozycją :-*

0

Przeczytaj także