Zadowoleni z pomysłu są szczególnie radni Rady Miejskiej Strzelina, którzy śpiewali dla mieszkańców podczas ostatniego jarmarku bożonarodzeniowego. Foto: archiwum "Słowa"
Zadowoleni z pomysłu są szczególnie radni Rady Miejskiej Strzelina, którzy śpiewali dla mieszkańców podczas ostatniego jarmarku bożonarodzeniowego. Foto: archiwum "Słowa"
Wyjątkowa atrakcja, jakiej jeszcze nigdy wcześniej nie było czeka na mieszkańców powiatu strzelińskiego. Wszystko przez nowe przepisy dotyczące gminnego rozwoju kulturalnego. Mówią one o obowiązku zapewniania cyklicznej rozrywki wyborcom przez lokalnych samorządowców. W związku z tym w każdej gminie powiatu strzelińskiego powstał zespół wokalny złożony z lokalnych radnych.
Planowany jest też zakup wspólnych, kolorowych strojów scenicznych dla każdego zespołu. Zadowoleni z pomysłu są szczególnie radni Rady Miejskiej Strzelina, którzy śpiewali dla mieszkańców podczas ostatniego jarmarku bożonarodzeniowego. Jak udało nam się dowiedzieć, prowadzone są już nawet próby, a wielu radnych odkryło w sobie talent wokalny, o którym wcześniej nie wiedzieli. Repertuar nie jest jeszcze do końca znany, ale występy mają być spektakularne, dlatego przeważać mają znane i lubiane piosenki z gatunku disco polo. Wiemy już, że do kilku solowych występów przygotowuje się burmistrz Strzelina Dorota Pawnuk. Jako niespodzianka w planowanym repertuarze przewidziane są też duety lokalnych włodarzy, ale nie możemy jeszcze zdradzić, z kim zaśpiewają burmistrz Wiązowa Jerzy Krochmalny, wójt Kondratowic Wojciech Bochnak, wójt Borowa Waldemar Grochowski i wójt Przeworna Jarosław Taranek. Szefowie gmin wraz z radnymi będą regularnie odwiedzać miejscowości w całym powiecie. Premierowe, darmowe występy mają się odbywać w sali widowiskowej Strzelińskiego Ośrodka Kultury. Nie mamy wątpliwości, że będzie to prawdziwe widowisko i rozrywka na najwyższym poziomie.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Wołodia&Wołodia
RE: Radni, burmistrzowie i wójtowie zaśpiewają disco polo
W&W& powiedziała :
spajker powiedziała :
a gdzie się podział W&W polityczny kameleon kryjący się pod różnymi nickami, miłośnik socjalizmu rodem z PPS piłsudskiego i smakosz kruchty rodem z torunia?
Hmmmmm. Chyba mnie zablokowali. Za co pytam? Albo to robota tej gadziny Spajkera?
wyleczysz wodogłowie, zmądrzejesz i cię odblokują proste. robisz siarę gazecie, to akt obrony koniecznej. bez obaw jednak, w polityczny życiorys wpiszesz sobie że byłeś na cenzurowanym a geniuszem odstawałeś mocno od reszty i nikt cię nie rozumiał.

0
Gravatar
W&W&
RE: Radni, burmistrzowie i wójtowie zaśpiewają disco polo
spajker powiedziała :
a gdzie się podział W&W polityczny kameleon kryjący się pod różnymi nickami, miłośnik socjalizmu rodem z PPS piłsudskiego i smakosz kruchty rodem z torunia?
Hmmmmm. Chyba mnie zablokowali. Za co pytam? Albo to robota tej gadziny Spajkera?

0
Gravatar
spajker
RE: Radni, burmistrzowie i wójtowie zaśpiewają disco polo
a gdzie się podział W&W polityczny kameleon kryjący się pod różnymi nickami, miłośnik socjalizmu rodem z PPS piłsudskiego i smakosz kruchty rodem z torunia?
0
Gravatar
spajker
RE: Radni, burmistrzowie i wójtowie zaśpiewają disco polo
Wadim&Wadim powiedziała :
Do zespołu można by zaangażować jeszcze kogoś. Ja proponuję Spajkera on lubi grac na nerwach lol
to nie jest dobry pomysł. jak wadim ze swoim partnerem wadimem się wkurzą to cieńko piszczą. kastraty tak mają.

0
Gravatar
Wadim&Wadim
RE: Radni, burmistrzowie i wójtowie zaśpiewają disco polo
Do zespołu można by zaangażować jeszcze kogoś. Ja proponuję Spajkera on lubi grac na nerwach lol
0
Gravatar
spaiker
RE: Radni, burmistrzowie i wójtowie zaśpiewają disco polo
No nie. Czerwone czapki z dzwonkami noszę tylko ja towarzysz Wiesław&Wiesław. Disco z pola też lubię. Duet z tow Kiszczakiem tworzyliśmy już od szkolnej ławy.
0
Gravatar
Paker
RE: Radni, burmistrzowie i wójtowie zaśpiewają disco polo
Super pomysł. Już dziś jestem waszym fanem. I greet you
0

Przeczytaj także