Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

We wtorek, 4 lipca, w Urzędzie Miasta i Gminy Strzelin odbyło się spotkanie burmistrz Doroty Pawnuk z uczniami z najwyższą średnią ocen, ich rodzicami i dyrektorami szkół. Na spotkanie zaproszono młodzież tych placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest gmina Strzelin.

Najlepsi uczniowie podstawówek to Maria Cygan ze średnią ocen 5,6 (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Strzelinie), Katarzyna Nowacka ze średnią ocen 5,63 (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Strzelinie), Madison de Moor i Kornelia Dębowicz z taką samą średnią ocen 5,54 (Szkoła Podstawowa w Kuropatniku), Mikołaj Mogielnicki ze średnią ocen 5,3 (Szkoła Podstawowa w Białym Kościele).

Najlepsi gimnazjaliści to Natalia Strzelecka ze średnią ocen 5,66 (Gimnazjum nr 1 w Strzelinie), Natalia Partykowska ze średnią ocen 5,89 (Gimnazjum nr 2 w Strzelinie), Julia Jachowicz ze średnią ocen 4,9 (Gimnazjum w Białym Kościele) i Jakub Bodnar ze średnią ocen 5,50 (Gimnazjum w Kuropatniku).

Przybyłym na spotkanie rodzicom burmistrz i sekretarz Kazimierz Nahajło wręczyli listy gratulacyjne, a uczniowie otrzymali podarunki. Ponadto młodzież mówiła czy trudno osiąga się takie wyniki w nauce, swoich zainteresowaniach i planach dalszej edukacji. Zebrani rozmawiali też o planach wakacyjnych. Gratulujemy wspaniałych wyników w nauce.

Komentarze   

Permalink3 +17 spajker
RE: Najlepsi zostali wyróżnieni
dobrze że są tacy uczniowie. znam jednego absolwenta technikum w strzelinie, prymus, najlepszy na roku. poszedł na politechnikę wrocławską. zrezygnował. stwierdził że nie wie o czym oni tam mówią. można lecieć na trójach w dużym mieście i być przy tym lepszym aniżeli prymus z prowincji. klasa szkoły decyduje o klasie uczniów. w ramach promocji równości do jednej klasy chodzą uczniowie mądrzy i głupi. łątwo być mądrym mając głupiego sąsiada z klasy, trudno jednak kontynuować uzdolnienia jeżeli nauczyciel więcej czasu traci na ratowanie 90% durniów klasowych aniżeli na szlifowanie 10% ludzi uzdolnionych. w japonii dzieli się dzieci na mądre i głupie już w przedszkolu, mają one inne grupy. później podobnie jest ze szkołami i ze studiami. tam w japonii nie marnuje się uzdolnionych ludzi poprzez kontakt w jednej klasie z durniami, którzy ciągną poziom klasy w dół. ci dobrzy uczniowie z artykułu powinni być przeniesieni do lepszej szkoły z lepszymi uczniami i z lepszym poziomem. to jest kapitał ludzki. o kapitał trzeba dbać. państwo rozdaje 500+ dzieciorobom z belwederu. co państwo ma do zaoferowania tym prymusom? medal? dyplom?
2017-08-01 22:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +11 Mx
.
Ehh zapomniałem o najważniejszym. Tym razem szczere gratulacje dla uczniów:) Tak trzymać a niedługo zastąpicie tych co Wam to wręczali:) Oby.
2017-08-01 20:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +11 Mx
.
A mowią, że Przeworno to dziura zabita dechami... A tu taka kariera, blaski fleszy, bliski kontakt z P.burmistrz i Yrkiem... I świetlana przyszłość, bo pan taki obyty w towarzystwie, yntelygentny i znany już wszędzie. Szczerze zazdroszczę:)
2017-08-01 19:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz