Bilety na wrześniowy występ kabaretu są dostępne w Strzelińskim Ośrodku Kultury (fot. internet)
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W czwartek, 14 września, o godz. 18:00 w sali widowiskowej Strzelińskiego Ośrodka Kultury wystąpi Kabaret Młodych Panów w programie „Bogowie”. Jak mówią jego członkowie, program ten pomoże w rozwiązaniu naszych problemów i sprawi, że zapomnimy o nich nie tylko na dwie godziny spektaklu.
Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie troski. Reszta zależeć będzie już tylko od nas. Trzeba stać się nie tylko kowalem własnego losu, ale i bogiem własnego życia. Młodzi Panowie rzucają hasło: Nie pytaj co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie. Spektakl, jak zauważają członkowie kabaretu, oczywiście nie załatwi naszych spraw, ale da wskazówki, wiarę i siłę.
Kabaret Młodych Panów tworzą Robert Korolczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk. Zdobyli najwyższe laury na wszystkich liczących się konkursach i festiwalach w Polsce. Ich skecze i piosenki prezentowane były w programach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN. Mimo sukcesów i ugruntowanej pozycji w kabaretowym świecie, nie spoczywają na laurach i wciąż się rozwijają
Bilety na to wydarzenie w cenie 75 zł dostępne są w SOK-u, na stronie www.kinostrzelin.pl/kup-bilet i w kasie kina (w godzinach otwarcia). Informacje dodatkowe oraz rezerwacje pod numerem telefonu: 508 336 583.
 
Dodaj komentarz