Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Szczególne wyróżnienie otrzymał „Honorowy Obywatel Miasta Strzelina” Marian Pindel. Długoletni komendant Hufca ZHP w Strzelinie przyjął najwyższe harcerskie odznaczenie. Nie zabrakło też lokalnych harcerzy i drużynowych, którzy towarzyszyli w tej wyjątkowej chwili, a na koniec odśpiewali harcerską piosenkę.
W wtorek, 26 września w Urzędzie Miasta i Gminy Strzelin odbyła się sesja Rady Miejskiej Strzelina. Relacja z posiedzenia na stronie 6. Tuż przed rozpoczęciem obrad miała miejsce niecodzienna uroczystość. Obecny był komendant Hufca w Łagiewnikach hm. Ryszard Gacek, drużynowi dh. Anna Małek, dh. Beata Put oraz harcerze ze szkół gminy Strzelin.
Powodem było szczególne wyróżnienie, które otrzymał „Honorowy Obywatel Miasta Strzelina” hm. Marian Pindel. Długoletni komendant Hufca ZHP w Strzelinie przyjął najwyższe harcerskie odznaczenie Złoty Krzyż „Za zasługi dla ZHP” z rąk komendanta Ryszarda Gacka, który pogratulował seniorowi harcerstwa oraz podziękował za dotychczasową pomoc w inicjowaniu działań zmierzających do odbudowy podstawowych struktur harcerskich na terenie miasta i gminy Strzelin.
Cały artykuł dostępny jest tutaj

Komentarze   

Permalink3 +1 spajker
RE: Złoty Krzyż „Za zasługi dla ZHP”
Cytuję ...:
Ręce i nogi się uginają


niekoniecznie. zaporożec był kierowany przez jeżdżące cygaro w kapeluszu. medal się należy i owszem ale od gangu olsena.
2017-10-16 11:30 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +5 ...
RE: Złoty Krzyż „Za zasługi dla ZHP”
Ręce i nogi się uginają
2017-10-12 16:30 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +11 spajker
RE: Złoty Krzyż „Za zasługi dla ZHP”
„Honorowy Obywatel Miasta Strzelina” Marian Pindel. Długoletni komendant Hufca ZHP w Strzelinie przyjął najwyższe harcerskie odznaczenie." --- najwyższe odznaczenie otrzymał najmnjejszy konus. człowiek mały ciałem i umysłem ale największy sługus dyktatury pzpr i kpzr.. czekam jeszcze aż odznaczenie utrwalacza władzy ludowej otrzyma pomarszczona fioletowa od denaturatu pijaczyna - nauczyciel PO z ogólniaka. czekam aż ul piłsudskiego przemianują znów na adolf hitler strasse. lubię perwers ale w 4 ścianach burdelu. jak tu w obliczu publicznego perwersu być obojętnym dla dekomunizacji? niektórzy zamiast schować się ze wstydu wypinają publicznie pierś po medale.
2017-10-12 14:40 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz