Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej z Wiązowie z wychowawcą i policjantami z ogniwa ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie, na jednej z ulic Wiązowa, brała udział w kontrolach pojazdów w ramach „Patrolu Świętego Mikołaja”...
Na drogi Wiązowa wyruszył „Patrol Świętego Mikołaja”. Jest to kolejna akcja prewencyjna, mająca na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa drogowego wszystkich uczestników. Grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wiązowie z wychowawcą oraz policjantami z ogniwa ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie, na jednej z ulic Wiązowa, brała udział w kontrolach pojazdów. Przy każdej kontroli dzieci za popełnione wykroczenie wręczały kierowcom rózgę. A na tych „grzecznych” uczestników ruchu, którzy przestrzegali zasad ruchu drogowego, czekała nagroda w postaci słodkiego piernika z wizerunkiem Świętego Mikołaja. Działania miały również na celu realizację akcji „Dzień odblasków”, gdzie uczestnicy ruchu otrzymywali elementy odblaskowe wraz z informacją o bezpiecznym poruszaniu się po drogach. Akcja została bardzo ciepło przyjęta przez kierujących, którzy po sprawdzeniu przez policjantów pojazdu, w zamian za tak miłą kontrolę, odwdzięczali się poprzez częstowanie dzieci słodyczami.
Podczas kontroli dzieci za popełnione wykroczenia wręczały kierowcom rózgi

Komentarze   

Permalink1 +3 Edward
RE: „Patrol Świętego Mikołaja”
Tam już jedna uczennica z nauczycielką została potrącona obie poniosły śmierć i niczego to nie nauczyło P.dyrektor -więcej myślenia i przewidywania.
2018-01-04 11:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz