W salach wymieniono całą instalację elektryczną

Prace remontowe w części gimnazjum Szkoły Podstawowej w Wiązowie są bardzo zaawansowane, obecnie, na etapie 30-40% wykonania całej inwestycji. Trwają na każdym piętrze od poziomu -1 do poddasza. Pomieszczenia z dnia na dzień zmieniają wygląd, a szkoła powoli pięknieje.

W salach wymieniono już m.in. instalację wodociągową, elektryczną, zamontowano okna, stelaże na elementy ocieplenia. I na tym się nie zakończy, bo remont jest kompleksowy. Oprócz wymiany kaloryferów, zakłada także np. montaż nowego energooszczędnego oświetlenia, odnowienie ścian i podłóg.

Prace wewnętrzne mają skończyć się na przełomie marca i kwietnia. Potem przyjdzie czas na wymianę dachu. Pewien problem będą stanowić lukarny, które trzeba wzmocnić, ocieplić i zabezpieczyć blachą. Po tych pracach przewidziano wymianę drzwi wejściowych. Początkowo chciano je wyremontować, ale są w zbyt złym stanie, by to się opłacało i miało sens. Być może, uda się też wymienić ogrodzenie i odnowić granitowe elementy elewacji budynku. I, choć zakładano, że remont potrwa do końca lipca, możliwe, że zakończy się wcześniej, już z końcem maja.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
...
RE: Dawni uczniowie jej nie poznają
Zoja powiedziała :
Będzie szkoła na miarę XXI wieku.
Szkoła to nie tylko budynek, ale przede wszystkim uczniowie i nauczyciele. A tu można wiele powiedzieć, ale niestety niewiele dobrego. Jak to burmistrz powiedział "życzyłby sobie lepszych wyników nauczania"

0
Gravatar
cześ
ja to ja
chodziłem do tej szkoły ale teraz też bym jej pewnie nie poznał lol
0
Gravatar
Zoja
RE: Dawni uczniowie jej nie poznają
Będzie szkoła na miarę XXI wieku.
0

Przeczytaj także