Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Prace remontowe w części gimnazjum Szkoły Podstawowej w Wiązowie są bardzo zaawansowane, obecnie, na etapie 30-40% wykonania całej inwestycji. Trwają na każdym piętrze od poziomu -1 do poddasza. Pomieszczenia z dnia na dzień zmieniają wygląd, a szkoła powoli pięknieje.

W salach wymieniono już m.in. instalację wodociągową, elektryczną, zamontowano okna, stelaże na elementy ocieplenia. I na tym się nie zakończy, bo remont jest kompleksowy. Oprócz wymiany kaloryferów, zakłada także np. montaż nowego energooszczędnego oświetlenia, odnowienie ścian i podłóg.

Prace wewnętrzne mają skończyć się na przełomie marca i kwietnia. Potem przyjdzie czas na wymianę dachu. Pewien problem będą stanowić lukarny, które trzeba wzmocnić, ocieplić i zabezpieczyć blachą. Po tych pracach przewidziano wymianę drzwi wejściowych. Początkowo chciano je wyremontować, ale są w zbyt złym stanie, by to się opłacało i miało sens. Być może, uda się też wymienić ogrodzenie i odnowić granitowe elementy elewacji budynku. I, choć zakładano, że remont potrwa do końca lipca, możliwe, że zakończy się wcześniej, już z końcem maja.

Komentarze   

Permalink3 +2 ...
RE: Dawni uczniowie jej nie poznają
Cytuję Zoja:
Będzie szkoła na miarę XXI wieku.

Szkoła to nie tylko budynek, ale przede wszystkim uczniowie i nauczyciele. A tu można wiele powiedzieć, ale niestety niewiele dobrego. Jak to burmistrz powiedział "życzyłby sobie lepszych wyników nauczania"
2018-03-05 12:34 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 -2 cześ
ja to ja
chodziłem do tej szkoły ale teraz też bym jej pewnie nie poznał :lol:
2018-02-28 16:42 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 -2 Zoja
RE: Dawni uczniowie jej nie poznają
Będzie szkoła na miarę XXI wieku.
2018-02-17 12:44 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz