Miło nam poinformować, iż dr nauk med. Krystyna Kobel-Buys - dyrektor naczelny Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii „Celestyn” oraz prezes Stowarzyszenia św. Celestyna zwyciężyła w plebiscycie Gazety Wrocławskiej pod nazwą Dolnośląski Hipokrates 2015 na najpopularniejszego, najbardziej odpowiedzialnego lekarza na Dolnym Śląsku.

W sumie na Panią neurolog z Mikoszowa oddano ponad 12 tys. głosów. Warto nadmienić, że Pani Krystyna Kobel-Buys pomimo tego, iż jest cenionym w kraju i za granicą wybitnym lekarzem, naukowcem oraz wyjątkowym społecznikiem wielokrotnie wyróżnianym za swoją zawodową i prospołeczną działalność, pozostaje zawsze osobą niezwykle skromną, podchodzącą do każdego pacjenta z ogromnym oddaniem, cierpliwością i empatią, czego dowodem jest tak duża ilość głosów oddanych w plebiscycie właśnie przez pacjentów, ich rodziny oraz przyjaciół. W poniedziałek, 23 marca, 2015r. Pani dr Krystyna w obecności sporej grupy sympatyków odebrała nagrodę w trakcie połączonej z konferencją gali, która miała miejsce w Centrum Konferencyjnym Business Bridge we Wrocławiu i w przemówieniu bardzo serdecznie podziękowała za życzliwość i zaufanie, jakim na co dzień jest obdarzana i tak dużą ilość oddanych na nią głosów.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Dr nauk med. Krystyna Kobel-Buys – dolnośląskim Hipokratesem 2015
ad. powiedziała :
"" ja swoimi postami odstraszam np polityczne hieny , które mieszają barszcz w garnku dla ludzi umysłowo chorych a nie kupią nawet soli do tego barszczu pomimo tego że jako politycy zarabiaja po 15 tys złotych na mc"Mają zostać Janosikami?
oni są janosikami. zabierają biednym i na ich doopie się bogacą. towarzysz janosik okradał biednych bo na bogatych kupców i wojów był za krótki. polityczne janosiki jadą do mikoszowa z ekipą filmową, obfotografują się a później do mediów ze swoją "dobrocią". czekam na wpis o tym że jakiś polityk zrobił anonimowy przelew na rachunek bankowy mikoszowa. tak robił komunistyczny dyrektor cukrowni- solski.

0
Gravatar
ad.
RE: Dr nauk med. Krystyna Kobel-Buys – dolnośląskim Hipokratesem 2015
"" ja swoimi postami odstraszam np polityczne hieny , które mieszają barszcz w garnku dla ludzi umysłowo chorych a nie kupią nawet soli do tego barszczu pomimo tego że jako politycy zarabiaja po 15 tys złotych na mc"Mają zostać Janosikami?
0
Gravatar
spajker
RE: Dr nauk med. Krystyna Kobel-Buys – dolnośląskim Hipokratesem 2015
ad. powiedziała :
spajker powiedziała :
" jest cenionym w kraju i za granicą wybitnym lekarzem, naukowcem " niech ta pani przerobi tych w sejmie na ludzi mądrych jeżeli jest dobra i ceniona na świecie w swoim fachu,
Po stosunku do słabych, chorych i zwierząt poznaje się człowieka.
masz rację. ja kocham zwierzęta, szanuję ludzi chorych w tym chorych na mózgu a niebawem będę wegetarianinem i nie robię kariery zawodowej ani kariery politycznej żerując na luksusowym hotelu dla umysłowo chorych w mikoszowie. ja swoimi postami odstraszam np polityczne hieny , które mieszają barszcz w garnku dla ludzi umysłowo chorych a nie kupią nawet soli do tego barszczu pomimo tego że jako politycy zarabiaja po 15 tys złotych na mc szerząc polityczną propagandę służącą ich prywatnemu inteersowi. jeżeli nie rozumiesz moich mikoszowskich postów to oddaj się w opiekę pani kobel- światowej sławy opiekunowi idiotów za moje pieniądze.

0
Gravatar
ad.
RE: Dr nauk med. Krystyna Kobel-Buys – dolnośląskim Hipokratesem 2015
spajker powiedziała :
" jest cenionym w kraju i za granicą wybitnym lekarzem, naukowcem " oraz "ilość głosów oddanych w plebiscycie właśnie przez pacjentów," proszę napisać coś o dokonaniach naukowych tej pani, proszę napisać z ilu idiotów udało się jej zrobić ludzi mądrych? , plebiscyt wygrany głosami pacjentów- czyli kogo- ludzi niezdrowych na umyśle?? ile warty jest taki plebiscyt?już propaganda edwarda gierka pisała iż jest on architektem polskiej potęgi gospodarczej a w rzeczywistości był on tylko ledwie piśmiennym górnikiem, Nie mam nic przeciwko Pani Kobel , mam jednak dużo do fałszywej propagandy. Gdyby doktor nauk politycznych józek goebbels miał internet to niemcy do dzisiaj nie wiedzieli by że się wojna skończyła. anonimowy ogólniak ma dokonania w produkcji ludzi zdrowych na umyśle a nie Pani Kobel. niech ta pani przerobi tych w sejmie na ludzi mądrych jeżeli jest dobra i ceniona na świecie w swoim fachu,
Po stosunku do słabych, chorych i zwierząt poznaje się człowieka.

0
Gravatar
akta
RE: Dr nauk med. Krystyna Kobel-Buys – dolnośląskim Hipokratesem 2015
Ty naprawdę tak to czujesz jak napisałeś? Co ma Gierek to pracy tej Pani? Mam nadzieję,że nie oszalałeś???????!!!!!
0
Gravatar
spajker
RE: Dr nauk med. Krystyna Kobel-Buys – dolnośląskim Hipokratesem 2015
" jest cenionym w kraju i za granicą wybitnym lekarzem, naukowcem " oraz "ilość głosów oddanych w plebiscycie właśnie przez pacjentów," proszę napisać coś o dokonaniach naukowych tej pani, proszę napisać z ilu idiotów udało się jej zrobić ludzi mądrych? , plebiscyt wygrany głosami pacjentów- czyli kogo- ludzi niezdrowych na umyśle?? ile warty jest taki plebiscyt?już propaganda edwarda gierka pisała iż jest on architektem polskiej potęgi gospodarczej a w rzeczywistości był on tylko ledwie piśmiennym górnikiem, Nie mam nic przeciwko Pani Kobel , mam jednak dużo do fałszywej propagandy. Gdyby doktor nauk politycznych józek goebbels miał internet to niemcy do dzisiaj nie wiedzieli by że się wojna skończyła. anonimowy ogólniak ma dokonania w produkcji ludzi zdrowych na umyśle a nie Pani Kobel. niech ta pani przerobi tych w sejmie na ludzi mądrych jeżeli jest dobra i ceniona na świecie w swoim fachu,
0

Przeczytaj także