Młodzież z Zespołu Szkół Publicznych w Prusach na pamiątkowym zdjęciu po lekcji dydaktycznej, która odbyła się w Urzędzie Gminy Kondratowice (Foto: facebook ZSP Prusy)
Młodzież z Zespołu Szkół Publicznych w Prusach na pamiątkowym zdjęciu po lekcji dydaktycznej, która odbyła się w Urzędzie Gminy Kondratowice (Foto: facebook ZSP Prusy)
We wtorek, 20 czerwca, uczniowie kl. V i kl. III gimnazjum zespołu Szkół Publicznych w Prusach uczestniczyli w lekcji dydaktycznej, która odbyła się w Urzędzie Gminy Kondratowice. - Spotkałem się z uczniami na dole przed urzędem. Opowiedziałem trochę o historii i o tym, czym się zajmujemy.
Następnie młodzież obejrzała mój gabinet, po czym udaliśmy się z wizytą do biur, które znajduję się w budynku. Potem przenieśliśmy się do sali obrad, gdzie młodzież zadawała wiele pytań - relacjonował wójt gminy Kondratowice Wojciech Bochnak. Wspomniał także, że starsi pytali szczególnie o procedurę wydawania dowodów osobistych. - Namawiałem też młodzież, żeby czynnie uczestniczyła w zebraniach wiejskich, gdyż są tam przyznawane pieniądze na daną miejscowość. Ważne, żeby ich potrzeby były zauważane - dodał wójt.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także