Jeden z pracowników zakładu doznał urazu prawej ręki na skutek wciągnięcia przez maszynę do wyrabiania chleba. Foto ilustracyjne/pixabay
Do przykrego wypadku doszło w niedzielę, 19 listopada, w piekarni w Szczawinie. Jeden z pracowników zakładu doznał urazu prawej ręki na skutek wciągnięcia przez maszynę do wyrabiania chleba. W chwili przybycia strażaków mężczyzna był już uwolniony z urządzenia.
Znajdował się pod opieką lekarzy i ratowników medycznych. Strażacy odłączyli dopływ prądu do maszyny. Na miejscu zjawił się także patrol policji, który podjął czynności służbowe. Po otrzymaniu informacji od lekarza wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Służby odpowiednio zabezpieczyły lądowisko. Udzielono także pomocy w transporcie poszkodowanego z karetki do śmigłowca. Policja jest w trakcie ustalania przyczyny zdarzenia.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Kapusta
RE: Wciągnęła go maszyna
Przykry wypadek czy nieszczęśliwy wypadek? Jeżeli w wypadku został poszkodowany człowiek to raczej nieszczęśliwe zdarzenie. Miejcie miarę. A tak na marginesie czy ta piekarnia płaci już za ścieki? Czy kupują kolejne alusy jak piszą wcześniej?
0
Gravatar
spajker
RE: Wciągnęła go maszyna
Adrian1991 powiedziała :
SPAJKER ty wieśniaku nigdy cię nie było stać na ferie i nie będzie jedyne na co cie stać to na vipa z biedronki wypitego pod blokie i kiepa ze śmietnika. Ty wieśniaku masz problem z ortografią a wyjeżdzasz z kodeksem cywilnym !!! Jak by było odszkodowanie za brak mózgu to byś wziol najwieksze w pierwszej kolejności
"to byś wziol najwieksze"--- ja by wziol wziol i wziol, najsampierw to ja by wziol twojo kobite z kucharzowic i ja by pod blokie jo wychędożył. nie stać mnie na ferie bo ja szycko na te piekarnicze gnioty wydał. ja nie wieśniak, ja ze szczawina , mam willę i czarną taksówkę, mam też płot metalowy. bogoc jestem.

0
Gravatar
Adrian1991
Re
SPAJKER ty wieśniaku nigdy cię nie było stać na ferie i nie będzie jedyne na co cie stać to na vipa z biedronki wypitego pod blokie i kiepa ze śmietnika. Ty wieśniaku masz problem z ortografią a wyjeżdzasz z kodeksem cywilnym !!! Jak by było odszkodowanie za brak mózgu to byś wziol najwieksze w pierwszej kolejności
0
Gravatar
spajker
RE: Wciągnęła go maszyna
MISIU powiedziała :
NIKOGO MASZYNA NIE WCIĄGNEŁA GŁUPKI SZUKAJĄCY SENSACJI WYMYŚLAJĄ BZDURY WŁASCICIEL JAK GO STAC TO MOZE LATAC SAMOLOTEM .
artykuł jest o tym że na miejsce zdarzenia przyleciał śmigłowiec ratownictwa medycznego policja i straż pożarna. nic takiego. śmigłowiec policja i straż ogniowa lądują tam codziennie a pracownik symuluje bo chce na zwolnienie lekarskie. właściciel jak go stać to dokupi nowe alufelgi za 30 kilo a swojej kobiecie dokupi biżuterię za 50 kilo a jaja wymoczy w aquaparku. jego sprawa. sprawą moją jest zagrożenie konsumpcją narkotyków alkoholu nikotyny i chleba ze szczawina. od konsumpcji tych gniotów chlebopodobnych faktycznie mi na dekiel siadło i pomyślałem sobie że art 415 kc dotyczy również pana właściciela. kto wyrządził drugiej osobie szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia. no teraz to zamiast ferii zimowych w alpach pan właściciel zapłaci za leczenie pracownika?

0
Gravatar
MISIU
BZDURY
NIKOGO MASZYNA NIE WCIĄGNEŁA GŁUPKI SZUKAJĄCY SENSACJI WYMYŚLAJĄ BZDURY WŁASCICIEL JAK GO STAC TO MOZE LATAC SAMOLOTEM .
0
Gravatar
spajker
RE: Wciągnęła go maszyna
zysk za wszelką cenę, chleb czyli karma wyrabiana maszynowo. ani to dobre ani zdrowe. chleb wyrabiany z byle jakiej mąki bez zakwasu, ze spulchniaczami. szkodzi konsumentom i czasami piekarzom. w nowoczesnych maszynach istnieją czujniki oporu, które zatrzymałyby taśmę i nie pozwoliły na wciągnięcie ręki człowieka. człowiek jest jednak tańszy i łatwiejszy do wymiany niż nowoczesna maszyna. po nowoczesną maszynę trzeba by jakiś wniosek do ue pisać albo co gorsze za swoje pieniądze kupić.jak wciągnie właścicieli piekarni to podejmą oni trud umysłowy i przeliczą czy lepiej jest kupić 8-sme bmw czy bezpieczną maszynę do wypieku wyrobu chlebopodobnego .
0
Gravatar
Jedi
RE: Wciągnęła go maszyna
Sam kiedyś w piekarni pracowałem i wiem jak taka praca wygląda. Przepisy BHP się kłaniają. Nie wiem jak tu było ale mało kto przestrzega zasady BHP. Wystarczy chwila i gotowe nieszczęście. Mam nadzieję że nic poważnego się ne stało. Nasi strażacy są niezawodni nawet do takich sytuacji są wzywani. pozdro.
0
Gravatar
waldek
rere
Zamiast robić sobie sensacje byście okazali wspòczucia człowiekowi
0

Przeczytaj też