Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Niedawno straż pożarna interweniowała w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Pocztowej 4 w Strzelinie. Według policji w mieszkaniu tym znajdowała się osoba, która nie odpowiadała na nawoływania. Strażacy przy pomocy podnośnika zauważyli, że w środku jest mężczyzna, który nie daje znaku życia. Na miejscu zjawił się także Zespół Ratownictwa Medycznego.
Przy użyciu narzędzi hydraulicznych otwarto drzwi do mieszkania. Po wejściu odnaleziono mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Ratownicy rozpoznali zgon, po czym miejsce przekazano funkcjonariuszowi strzelińskiej policji.

Komentarze   

Permalink2 +8 spajker
RE: Musieli wyważyć drzwi
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/rozebrali-zabytkowy-fort-bez-wiedzy-urzedu-powstana-tam-bloki/4jh0hre

tak 10 minut po moim wpisie znalazłem coś na onecie
2018-04-17 12:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +15 spajker
RE: Musieli wyważyć drzwi
belweder umiera bezimiennie. umiera jako budynek i jako zbiór ludzi. przed wojną było tam więzienie a nikt nie zna nazwisk osadzonych tam osób. w latach 60-tych nakazano cyganom zaniechanie koczownictwa i zamieszkanie na stałe. w belwederze mieszkały dwie duże rodziny cygańskie, rodzina Z, która pracowała i miała nawet medale sportowe oraz rodzina M, która nigdy nie pracowała a jej 20 letni potomek niedawno skarżył się na łamach SR że zła władza nie chce mu dać nowego mieszkania.
stawiam tezę; socjalistyczna dobra władza pochyli się nad losem biednych ludzi i każe firmie tato i syn zbudować nowe lokum dla tych biednych niepracujących ludzi wydając pieniądze wspólne a nie pieniądze własne czy pieniądze partyjne. dbająca o estetykę miasta władza sprzeda za 2 złote teren temu co trzeba a ten co trzeba postawi tam familoki, które władza napełni żulami i cwaniakami. cygaństwo to nie tylko domena belwederu.
2018-04-17 12:04 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz