Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP we Wrocławiu z policjantami Wydziału Kryminalnego strzelińskiej komendy zatrzymali w gminie Kondratowice dwóch mężczyzn. Mieli przy sobie narkotyki. Jeden z nich został aresztowany na 3 miesiące.
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej peugeota. Jechali nim mężczyźni w wieku 26 i 28 lat. Obaj są mieszkańcami powiatu strzelińskiego. Podczas kontroli, okazało się, że jeden z nich miał przy sobie tabletkę ecstasy. Policjanci postanowili przeszukać mieszkania mężczyzn. U 26-latka, w namiotach służących do prowadzenia hodowli, znaleźli i zabezpieczyli kilkanaście krzewów konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu. - Można by uzyskać z nich ilość marihuany pozwalającą na otrzymanie ponad 1650 handlowych działek - mówi asp. sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie.
Mało tego. W mieszkaniu podejrzanego policjanci znaleźli środki odurzające. Kilkadziesiąt porcji amfetaminy i gotowego suszu marihuany, z którego można uzyskać blisko 860 porcji tego narkotyku.
- 26-letni mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilość środków odurzających i substancji psychotropowych w postaci ziela konopi innych niż włókniste, ponadto zatrzymany tego czynu dopuścił się w recydywie, będąc uprzednio skazanym za posiadanie znacznej ilości narkotyków i odsiadując kilkuletnie wyroki - tłumaczy asp. sztab. Ireneusz Szałajko.
Już w czwartek, 26 kwietnia, Sąd Rejonowy w Strzelinie wobec 26-letniego mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy. Zdecydował o tymczasowym aresztowaniu go na 3 miesiące. Musi się jednak liczyć z tym, że grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
To nie wszystko. W domu 28-latka policjanci znaleźli 4 woreczki foliowe z 1,44 grama suszu konopi indyjskich. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. 

Komentarze   

Permalink2 -2 spajker
RE: Policjanci przeszukali mieszkania...
nie kradnij, państwo nie lubi konkurencji.
2018-05-11 16:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +2 BABCIA MEGI
RE: Policjanci przeszukali mieszkania...
A ILE LUDZI UMIERA PRZEZ TYTOŃ ALKOHOL I NIE JEST TO ZAKAZANE A ZIOŁO NATURALNE TAK NIC NIE KUMAM CZY TO JEST WALKA Z KONKURENCJĄ
2018-05-10 13:20 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz