UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
gość
RE: Nr 35 (776)
jarząbek powiedziała :
PodobaÅ‚ mi siÄ™ artykuÅ‚ o odwoÅ‚aniu pikniku rodzinnego w WiÄ…zowie. Szczególnie ceniÄ™ troskÄ™ pani radnej, która jest też prezesem owego klubu i jednoczeÅ›nie pracownikiem podlegÅ‚ym panu burmistrzowi o koszty. OczywiÅ›cie wszelkie podejrzenia, że takie dostaÅ‚a polecenie aby piknik siÄ™ nie odbyÅ‚ sÄ… bezpodstawne, bo pan burmistrz przychylnie odniósÅ‚ siÄ™ do owego pikniku. Co za ludzki czÅ‚owiek - chce aby ludzie na pikniku byli, a prezes klubu nie chce. I sÅ‚usznie!!! Nie bÄ™dzie jakiÅ› Augustyn robiÅ‚ pikniku i siÄ™ reklamowaÅ‚. Wystarczy mieszkaÅ„com imprez, które im wÅ‚adza robi. I majÄ… chwalić pan burmistrza i jego gromadkÄ™.
Panie JarzÄ…bek, wÅ‚adza ma to do siebie, że ma wÅ‚adzÄ™!A narzekanie jest tylko narzekaniem. J. Augustyn miaÅ‚ czelność robić konkurencjÄ™ Krochmalnemu w wyborach na burmistrza, a teraz znów "pcha siÄ™ na posÅ‚a" kiedy koleżanka Krochmalnego z PO aspiruje na posÅ‚ankÄ™...? To jest dopust Boży.Ciekawa jestem co na to proboszcz... Z jednej strony "koÅ›cielny" KANDYDAT Augustyn, a z drugiej "dobrodziej" krochmal" finansujÄ…cy wydatki Parafii z pieniÄ™dzy gminnych...

0
Gravatar
rex
szkoda
Dla mnie zaskakujące, a dla wielu pewnie niedopuszczalne , gdy na fejsie Redaktor naczelny tłumaczy się p. Burmistrz. Niezależne media? Szkoda, bo nie chodzi o temat sporu.. ale o niezależność. Nie pamiętam by tak działo się wobec innych gmin z powiatu. Nie wnikam tu w meritum sprawy ale w postawę gazety...Ps. podobno tłumaczą się tylko winni.Ps2. Każdy ma prawo do błędu, ale...
0
Gravatar
jarzÄ…bek
RE: Nr 35 (776)
PodobaÅ‚ mi siÄ™ artykuÅ‚ o odwoÅ‚aniu pikniku rodzinnego w WiÄ…zowie. Szczególnie ceniÄ™ troskÄ™ pani radnej, która jest też prezesem owego klubu i jednoczeÅ›nie pracownikiem podlegÅ‚ym panu burmistrzowi o koszty. OczywiÅ›cie wszelkie podejrzenia, że takie dostaÅ‚a polecenie aby piknik siÄ™ nie odbyÅ‚ sÄ… bezpodstawne, bo pan burmistrz przychylnie odniósÅ‚ siÄ™ do owego pikniku. Co za ludzki czÅ‚owiek - chce aby ludzie na pikniku byli, a prezes klubu nie chce. I sÅ‚usznie!!! Nie bÄ™dzie jakiÅ› Augustyn robiÅ‚ pikniku i siÄ™ reklamowaÅ‚. Wystarczy mieszkaÅ„com imprez, które im wÅ‚adza robi. I majÄ… chwalić pan burmistrza i jego gromadkÄ™.
0