Natalia Szczecina i Wojciech Skrzydłowski wezmą udział w drugiej edycji programu TVN „Dom Marzeń”. (fot. Mikołaj Kaniewski)

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Spośród wielu zgłoszonych par znaleźli się w szczęśliwej dziesiątce i wezmą udział w programie TVN. O dom wart 2,5 mln złotych powalczą mieszkańcy gminy Strzelin Natalia Szczecina i Wojciech Skrzydłowski. Budowa ruszyła, a pierwszy odcinek już był.
W kwietniu br. odbył się casting do drugiej edycji programu TVN „Dom Marzeń”. Reality show zostało stworzone na podstawie brytyjskiego programu „Building the Dream”. Wygrana w tym programie to jedna z najwyższych w historii telewizji, a jest nią dom o wartości 2,5 mln złotych. Dom wybudowany będzie na terenie osiedla „Wilanówka” w warszawskim Wilanowie.
Wśród dziesięciu par wybranych z całej Polski znaleźli się Natalia Szczecina ze Strzelina i Wojciech Skrzydłowski z Gęsińca. Pomimo sześcioletniej znajomości, do tej pory mieszkają oddzielnie. Ich strategią na wygraną jest szczerość i otwartość na współpracę.
Dziesięć nowych par pojawiło się już na placu budowy. Wspólnie będą budować swój wymarzony dom. Zasady programu nie są łatwe, ponieważ w drodze eliminacji w każdym tygodniu odpadać będzie jedna z par.
Na początku każdego tygodnia wybierana jest para z tytułem team leadera. Oznacza to, że ma immunitet do końca tygodnia oraz dowodzi całym zespołem. Uczestnicy w ciągu kilkunastu tygodni muszą wybudować wspólnymi siłami wcześniej zaprojektowany dom, będący główną nagrodą programu. Pod koniec każdego odcinka decydują, kto powinien opuścić program. Następuje to poprzez tajne głosowanie.
Po trzech miesiącach spędzonych na placu budowy w wielkim finale zostaną tylko dwie pary. O tym, kto zamieszka w domu marzeń, zadecydują widzowie. „Dom Marzeń” ponownie poprowadzi Ula Chincz, a kierownikiem budowy będzie Wiesław Skiba. Budowę będzie nadzorował również znany z poprzedniej edycji architekt Hernan Gomez.
Pierwszy odcinek 2. edycji był w środę, 14 czerwca o godz. 20:55 w TVN. Do tematu na pewno wrócimy i porozmawiamy z Natalią i Wojtkiem. Tymczasem gratulujemy i życzymy powodzenia na placu budowy.

komentarze   

Permalink3 +4 A
Ta
To powalczyli
2017-06-17 11:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +3 Asia76
Kibicujemy
Super kibicujemy naszym. :-)
2017-06-17 10:06 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +7 spajker
RE: Powalczą o „Dom Marzeń”
woda z mózgu. jeżeli chcesz mieć dom to wystarczy wystąpić w reality show i pokazać tam pośladki albo jakieś dziwactwo. dom nie bierze się stąd że go sobie kupisz albo zbudujesz. już nawet prl nie był tak durny i mówił jasno że dobrobyt i wartość dodana biorą się z pracy a nie z epatowania biustem i z głosowania telewizyjnej gawiedzi.
2017-06-16 16:07 Cytować Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież