Reklamodawców i ogłoszeniodawców zainteresowanych publikacją swojej oferty w kolejnym "Informatorze" prosimy o kontakt pod nr tel. 502 601 247, mail: reklama@sloworegionu.pl
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Krótko, zwięźle i na temat oraz bez podlizywania się władzy. W piątek, 10 listopada, ukazał się 6 numer "Informatora Strzelińskiego". Nowa bezpłatna gazeta trafiła już do ponad 100 punktów handlowych i często odwiedzanych instytucji użyteczności publicznej.
Nakład "Informatora", który liczy 16 stron, to 5000 egzemplarzy. W najnowszym numerze przeczytacie m.in. o podniebnych wyczynach dyrektor strzelińskiego PUP, "perypetiach" w jednym z ośrodków zdrowia, aferze z wielbłądami, szykowanych naprędce podwyżkach dla samorządowców. Będzie też nieco sensacji, kultury i sportu. Wybrane zapowiedzi artykułów opublikowanych w Informatorze znajdziecie na załączonym zdjęciu pierwszej...
Bezpłatna gazeta zawiera artykuły dotyczące wszystkich gmin powiatu strzelińskiego. Dodatkowo można w niej znaleźć ponad 300 ogłoszeń drobnych. Nie zapomnieliśmy też o rozrywce.
Zapraszamy do lektury i przypominamy, że "Informator Strzeliński" to dla Reklamodawców okazja do skorzystania z nowej formy promocji swojej oferty i działalności, a dla Czytelników to dodatkowe źródło informacji i rozrywki.
Rozpoczęliśmy już przygotowanie następnego wydania. Reklamodawców i ogłoszeniodawców zainteresowanych publikacją swojej oferty w kolejnym "Informatorze" prosimy o kontakt pod nr tel. 502 601 247, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

***
Jeśli wiesz o rzeczach, które powinny zostać nagłośnione, zrobiłeś ciekawe zdjęcia to skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dodaj komentarz