Starosta Marek Czerwiński (z lewej) i wicestarosta Aleksander Ziółkowski
Zarząd Powiatu w Strzelinie apeluje do odpowiednich władz publicznych o respektowanie konstytucyjnych uprawnień mieszkańców naszego powiatu do ochrony zdrowia i równego dostępu do świadczeń opieki zdrowotnej...

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
dst
Apel do Rady Powiatu i PZD
Aple do Rady Powiatu Strzelin i PZD!Zacznijcie przestrzegać prawa,:Dz.U.2018.0.2068 t.j. - Ustawa z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznychwyda wanie zezwoleń na zajęcie pasa drogowego i zjazdy z dróg oraz pobieranie opłat i kar pieniężnych;10) przeprowadzanie okresowych kontroli stanu dróg i drogowych obiektów inżynierskich oraz przepraw promowych,ze szczególnym uwzględnieniem ich wpływu na stan bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym weryfikację cech i wskazanie usterek, które wymagają prac konserwacyjnych lub naprawczych ze względu na bezpieczeństwo ruchu drogowego;14) wprowadzanie ograniczeń lub zamykanie dróg i drogowych obiektów inżynierskich dla ruchu oraz wyznaczanie objazdów drogami różnej kategorii, gdy występuje bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa osób lub mienia;Co Pan ma dopowiedzenia w powyższym bardzo ważnym temacie?
0
Gravatar
Wieśmac
RE: Apel Zarządu Powiatu w Strzelinie
Hahaha konstytucja u pisaka, hahah, bo pęknę!!!!!!!
0
Gravatar
Jan bo
Koszmar
Panie Czerwiński droga z Przeworna do Strzelina to katastrofa jeździ pan co dziennie nic pan nie robi wszystkie wloty do Strzelina sa porobione a z Przewona ? Weź się pan w końcu za tą droge bo nie długo pan koła pogubi
0
Gravatar
pytająca
pytanie
a ja mam pytanie- czy o tragicznym stanie finansowym szpitala nikt wczesniej nie wiedzial? czy wladze powiatu obecne, wczesniejsze itd. nie widzialy postepujacego upadku szpitala? przeciez nie od dzis wiadomo, ze zle sie dzieje- ratować teraz???? trzeba bylo sie tym porzadnie zajac i pilnowac finansow wczesniej. obecna sytuacja szpitala nie jest wynikiem ostatnich mieisecy, podpisania takiego a nie innego porozumienia/umowy z NFZ tylko wieloletnich zaniedbań własnie ze strony wladz powiatu. na slupach ogloszeniowych widzialam katrke z apelem mieszkanki miasta o pomoc dla placowki,by mieszkancy wplacali pieniadze na rzecz szpitala- dla mnie to kpina z ludzi, ktos zarzadza bardzo nieudolnie szpitalem i ludzie maja sie na niego skladac??? prosze sie wreszcie ogarnac i przestac traktowac powiatu jak wlasne podworko! moze szpital musi upasc zeby ktos w starostwie sie obudzil! sami dopusciliscie do takiego stanu rzeczy.
0
Gravatar
DST001
RE: Apel Zarządu Powiatu w Strzelinie
W normalnyh systemach prawa muszą być odzwiercedlenie m obowiązków. W tym przypadku ten apel powinni przeczytać ze zrozumieniem sami alelujący. Skoro jest szpital powiatowy to kto tam rządzi i kto ma obowiązki wobec uprawnionych? Ten apel to kpina.
0
Gravatar
zzz
RE: Apel Zarządu Powiatu w Strzelinie
To teraz najwyższy czas wystosować apel aby przyjrzeć się zarządowi dróg powiatowych i całej reszcie bo to co jest na drogach to jakaś kpina.
0
Gravatar
spajker
RE: Apel Zarządu Powiatu w Strzelinie
ja spajker apeluję do odnośnych władz. mam niedosyt pieniędzy. brakuje mi. sąsiedzi dookoła mają więcej. ja też chcę więcej pieniędzy. uczciwość społeczna polega na tym że ktoś mi pieniądze da. wszyscy dookoła dostają pieniądze a ja nie dostaję. ja też chcę. to niesprawiedliwe .
0
Gravatar
nikt
RE: Apel Zarządu Powiatu w Strzelinie
No chyba się dogadają. Jak PiS z PiSem
0
Gravatar
echo
RE: Apel Zarządu Powiatu w Strzelinie
Mieszkańcy apelują o zaprzestanie funkcjonowania żywego trupa jakim jest powiat strzeliński. Sztucznie stworzony twór, sztucznie utrzymywany jest jeszcze przy życiu. Proszę odłączyć kroplówkę i wyjąć wtyczkę aparatury z gniazdka.
0
Gravatar
Oko proroka
RE: Apel Zarządu Powiatu w Strzelinie
To że mieszkańców naszego powiatu traktuje władza państwowa jako obywateli drugiej a nawet trzeciej kategorii wiadomo nie od dziś. Mamy najgorsze drogi w województwie a teraz chcą nas szpitala pozbawić. Gdzie tu jest wyrównywanie szans i poziomu standardu europejskiego? Ciężko żyć z piętnem obywatela drugiej kategorii sad
0

Przeczytaj także