Jan Żuryński (po lewej) mieszka na byłej stacji PKP w Przewornie i odkąd pamięta stan techniczny budynku był fatalny (po prawej zaangażowany w sprawę sołtys Przeworna Ludwik Hrycak)

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Trzykrotnie pisaliśmy o warunkach, w jakich mieszkają lokatorzy budynku po stacji PKP w Przewornie. Dziś będzie to czwarty tekst na ten temat. Za pierwszym razem szczegółowo przedstawiliśmy stan techniczny budynku. Zacieki na ścianach i zbutwiała stolarka okienna to tylko dwa przykłady złego stanu budynku.
Dodatkowo rosnące opodal trzy drzewa przyprawiają lokatorów o drżenie serca, kiedy tylko zaczyna wiać lub pojawiają się opady śniegu. Drzewa mogą po prostu złamać się, uderzyć i zniszczyć dach.
Więcej w wydaniu papierowym...

Komentarze   

Permalink3 +4 spajker
RE: Odkąd pamięta stan budynku był fatalny
Cytuję Lancelot:
Chłopie, ten pan płaci czynszu i mu się należy odpowiednie traktowanie od zarządcy budynku. Zrozum to w końcu i przestań pisać pierdoły.

"Odkąd pamięta stan budynku był fatalny"--- ten człowiek wprowadził się do budynku w fatalnym stanie, uczynił to świadomie, pamięta to. dobry stan budynku jest w sky-tower we wrocławiu. polecam, zapłaci czynsz i nie będzie już zły na to że pkp nie inwestuje w budynek, który powinien zostać rozebrany. dobre traktowanie należy się obu stronom najmu, pkp wyremontuje budynek a koszty remontu doliczy najemcy do czynszu za lipiec. pasuje?
2017-06-19 11:19 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 -6 Lancelot
RE: Odkąd pamięta stan budynku był fatalny
Chłopie, ten pan płaci czynszu i mu się należy odpowiednie traktowanie od zarządcy budynku. Zrozum to w końcu i przestań pisać pierdoły.
2017-06-19 10:55 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +3 spajker
RE: Odkąd pamięta stan budynku był fatalny
człowiek honoru już by się z tego budynku wyprowadził. przerośnięty dzieciak biegnie na skargę do gazety i na swojej mamie PKP chce wymusić remont. małe dzieci tupią nogami jak chcą lizaka, duże dzieci lecą do gazety i opowiadają że ich życie jest zagrożone bo rosną drzewa. proponuję aby czytelnicy tej gazety zrobili zrzutkę na remont lokalu tego pana , co prawda 2/3 lokali w strzelinie też wymaga remontu no ale ci ludzie w strzelinie zamiast narzekać to sami sobie remontują.
2017-06-19 07:48 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz