Zuzanna Protokowicz na najwyższym stopniu podium

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Pochodząca z gminy Wiązów sztangistka Zuzanna Protokowicz startowała w Białkach pod Siedlcami w Mistrzostwach Polski do lat 15 w podnoszeniu ciężarów. Rywalizowała w kat. wagowej do 69 kg.
Reprezentantka LKS-u Polwica Wierzbno po rwaniu, w którym uzyskała 56 kg, zajmowała drugą lokatę. Pierwsze miejsce w tym boju przegrała kolejnością podejść z Marią Karolak z Włókniarza Konstantynów. W podrzucie podopieczna trenera Adama Kraski nie dała już szans rywalkom. Gładko zaliczyła 72 kg, co jest jej nowym rekordem życiowym. W dwuboju uzyskała aż 128 kg i zapewniła sobie pierwsze miejsce oraz tytuł Mistrzyni Polski do lat 15. Poza złotym medalem za dwubój wychowanka Strzelca Strzelin zdobyła również „mały, srebrny medal” za rwanie i „mały, złoty medal” za podrzut. Serdeczne gratulacje!

Komentarze   

Permalink3 0 Zuzia
RE: Zuzia została Mistrzynią Polski!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
2017-11-14 15:16 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink2 +2 spajker
RE: Zuzia została Mistrzynią Polski!
jak przyjdzie jej wywalić męża z domu to da sobie radę. miło się czyta że w strzelinie oprócz małpich gajów i małpich pomysłów dzieje się coś dobrego. w strzelinie buduje się korty za duże pieniądze ale tenisista jest jeden, ten radny który kazał sobie zbudować korty pod domem. sztangiści są i warto im stworzyć dobre warunki podobnie jak łucznikom. szkoda pieniedzy na orliki bo piłkarzy tu nigdy nie było i nie będzie.
2017-11-10 19:39 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink1 +4 Kiężyc
RE: Zuzia została Mistrzynią Polski!
Brawo Zuzia jesteś najlepszą
2017-11-10 12:56 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz