Siatkarki czekają na pierwsze punkty

Młodziczki z klubu Tygrysy Strzelin rywalizują w mistrzostwach Dolnego Śląska. W niedzielę, 5 listopada, strzelińskie siatkarki wzięły udział w drugim turnieju swojej podgrupy. Niestety, ponownie podopieczne trenera Zdzisława Macelucha zanotowały porażki. Tygrysy najpierw zmierzyły się z Polonią Świdnica.

Rywalki wysoko wygrały pierwszego seta 25:10, a w drugim zwyciężyły różnicą dziesięciu oczek. Po przegranej 0:2 ze Świdnicą, siatkarki ze Strzelina rywalizowały z Impelem Wrocław. Przeciwniczki ponownie lepiej zaprezentowały się na parkiecie i wygrały pewnie 2:0. Poszczególne sety kończyły się wynikami: 25:15 i 25:8. W ostatnim meczu tego turnieju Impel pokonał pewnie Polonię 2:0 (25:16, 25:12). Zawodniczki ze Strzelina nie wywalczyły w obecnym sezonie jeszcze żadnego punktu i zajmują ostatnie miejsce w swojej grupie mistrzostw Dolnego Śląska w kategorii młodziczek. Kolejny turniej z udziałem naszego zespołu odbędzie się już 12 listopada. Tygrysy ponownie rywalizować będą z klubem ze Świdnicy, a dodatkowo o punkty powalczą z rywalkami z Brzegu Dolnego.