Pamiątkowe zdjęcie z Czech. Od lewej: Jan Struz - organizator, Przemysław Pietrzycki - Lubaczów, Arkadiusz Stanek - Kamienna Góra, Jakub Mościszewski - Rzeszów, Rafał Kaleta - Strzelin, Matthew Kemmer - USA, Paweł Nowak - Jaworzno
Kolejny sukces odniósł zawodnik footbagu ze Strzelina Rafał Kaleta. Tym razem strzeliński gracz w popularną zośkę wziął udział w Mistrzostwach Czech w Brnie. Impreza ta była połączona z dużym festiwalem różnego rodzaju gier, m.in.: football freestyle, bmx, frisbee, gry komputerowe, tańce. Polskę reprezentowało pięć osób w mistrzostwach footbagu.
- Ze Strzelina byłem tylko ja, gdyż od dłuższego czasu, niestety trenuję samotnie. Mimo to, występ mogę zaliczyć do udanych, ponieważ zdobyłem trzy medale – mówił Rafał Rafał Kaleta zdobył dwa złote medale, a raz był drugiKaleta. Nasz zawodnik był najlepszy w konkurencjach Big One i Request Contest oraz wywalczył srebrny krążek w Sick 3. - Udało mi się pomyślnie ukoronować sezon 2017. Niestety, nie występowałem w tym roku zbyt często, bo tylko na trzech imprezach, ale z każdej przywiozłem po trzy medale. Moje treningi nie idą na marne i wciąż mam motywację, by grać dalej. W lutym 2003 roku zacząłem swoją przygodę z tym pięknym sportem i w najśmielszych snach nie wyobrażałem sobie, że będę grał piętnaście lat, zostanę mistrzem świata, ponad 70 razy stanę na podium, odwiedzę 10 krajów i wiele miast w Polsce i poznam tak wielu świetnych ludzi. Jeśli żona i zdrowie pozwolą, to zamierzam pograć jeszcze kilka lat. Przy okazji chciałbym zaprosić wszystkich chętnych na treningi, które odbywają się w Strzelińskim Ośrodku Kultury. Fajnie byłoby przekazać swoją wiedzę i umiejętności młodszemu pokoleniu. Dziękuję dyrekcji SOK-u za możliwość treningów, a firmie Fizjomed za opiekę fizjoterapeutyczną – dodał obecnie najlepszy zawodnik footbagu ze Strzelina.



UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Fan
Gratulacje
Rafał Kaleta, łojowicki atleta
0

Przeczytaj również