Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Jeden z najbardziej znanych wychowanków Strzelinianki Michał Masłowski świetnie rozpoczął sezon 2019/2020. Pomocnik ze Strzelina obecnie występuje w chorwackiej Ekstraklasie w barwach HNK Gorica. Na początku minionego sezonu Masłowskiego dopadł poważny uraz.
Zerwał więzadło krzyżowe przednie w kolanie i do gry musiał wrócić dopiero po kilku miesiącach. Na regularne granie pomocnik mógł liczyć dopiero od marca bieżącego roku, lecz dopiero w sobotę, 20 lipca wrócił do strzelania goli. Michał zdobył bramkę dla HNK Gorica w meczu 1. kolejki chorwackiej. Rywalem drużyny Polaka był Inter Zapresić. Gorica zremisowała to spotkanie 1:1, choć do przerwy prowadziła. Grający w przeszłości w Zawiszy Bydgoszcz i Legii Warszawa piłkarz spędził na boisku pełne 90 minut. Wychowanek Strzelinianki rozegrał świetne zawody i udowodnił, że jest w wysokiej formie. Jego dobry występ zauważony został także przez ekspertów ligi chorwackiej, którzy umieścili Masłowskiego w „jedenastce kolejki”.