Po rundzie jesiennej trener Czarnych, Daniel Kożuchowski, ma powody do radości. Zespół przez niego trenowany przewodzi w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 34 punktyKlasa okręgowa juniorów starszych

Strzelinianka Strzelin - Polonia Środa Śląska 2-2 (1-2)

Bramki: Kowalczyk, Majewski (Strzelinianka)
Strzelinianka: Matusiewicz, Zieliński, Augustyn, Pistor (Baran Dawid), Łasak, Mazur, Karoń (Korzyński, Majewski, Baran Kamil, Kowalczyk (Szymański), Zakrent (Nowak)
Mecz pomiędzy dwoma drużynami ze środka tabeli ligi okręgowej juniorów starszych zaczął się lepiej dla Strzelinianki. To ona dominowała na boisku, jednak nie potrafiła udokumentować przewagi zdobyczą bramkową. Pierwszą dogodną sytuację miał w tym meczu Kewin Mazur. Po podaniu ze środka boiska wyszedł sam na sam z golkiperem gości, ale nie potrafił pokonać go w tym pojedynku. Chwilę później w podobnej sytuacji znalazł się Konrad Kowalczyk. On próbował zaś przelobować bramkarza, jednak i jemu szczęście nie sprzyjało. Piłka poleciała nad bramką.

W 20 minucie Strzelinianka objęła prowadzenie. Strzelcem bramki nie mógł być nikt inny tylko Konrad Kowalczyk. Po dużym zamieszaniu w polu karnym on zachował trzeźwość umysłu i wyprowadził drużynę na prowadzenie. Strzelinianie, chcąc iść za ciosem, wyprowadzili kolejny groźny atak. Znów Kewin Mazur wyszedł oko w oko z golkiperem Polonii i po raz kolejny okazał się słabszy. Bramkarz bez problemu wygarnął mu piłkę spod nóg i zażegnał niebezpieczeństwo. Dopiero w 30 minucie goście oddali pierwszy celny strzał na bramkę Matusiewicza. Jak się okazało, tyle wystarczyło, by doprowadzić do wyrównania. Piłkarz Środy oddał strzał w kierunku dalszego słupka z 16 metrów i doprowadził do wyrównania. Strzelinianka nie zdążyła otrząsnąć się po stracie bramki, a przegrywała już 1-2. Po strzale z rzutu wolnego piłka odbiła się od zawodnika gospodarzy i trafiła pod nogi napastnika gości, który nie miał problemów z dokładnym wykończeniem akcji. Pierwszą połowę mimo słabszej gry wygrała więc Polonia, a Strzeliniankę czekała druga, bardzo pracowita odsłona. Jak można było się spodziewać to właśnie zawodnicy Strzelina atakowali. Co rusz przebywali pod polem karnym przeciwnika, jednak przez dłuższy okres nie dawało to większych skutków. Goście byli w stanie zagrozić bramce przeciwnika tylko po stałych fragmentach gry.

Właśnie po jednym z nich w 65 minucie mogli podwyższyć prowadzenie na 1-3. Piłka minimalnie minęła jednak bramkę. Dziesięć minut później Strzelinianka cieszyła się ze strzelonego gola. Do remisu doprowadził Patryk Majewski. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Miłosza Korzyńskiego, to on najwyżej wyskoczył w polu karnym i umieścił piłkę w bramce. Ostatnie minuty to nadal ataki Strzelinianki. Mogła się jednak mocno „przejechać” na tak bardzo odważnej taktyce, bowiem po jednym z rzutów wolnych piłkę z linii bramkowej wybijał Patryk Majewski, dzięki któremu w Strzelinie mogli cieszyć się z jednego punktu.