Runda jesienna nie była zbyt udana dla Gromnika Źle zakończyły rundę jesienną zespoły Gromnika Kuropatnik i Korony Pęcz. Beniaminkowie przegrali swe ostatnie spotkania.

Gromnik Kuropatnik wyjechał do Żórawiny, gdzie zmierzył się z tamtejszym KS. Piłkarze z Kuropatnika zagrali w tym spotkaniu w składzie: Szczepański Tomasz, Ziółkowski Benedykt (70’ Pukalski Piotr), Garczarek, Legan, Bieniek (75’Widłak ), Sokaluk, Sobski, Lipa, Malinowski, Leoszkiewicz, Muraszew. Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0, po przerwie dorzucili jeszcze dwa gole i było po wszystkim. Kontuzji w tym spotkaniu nabawił się trener Gromnika Krzysztof Garczarek. Po tym spotkaniu na zakończenie rozgrywek Gromnik znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli. Zgromadził w 13 spotkaniach 9 punktów i do bezpiecznego miejsca w tabeli ma siedem punktów. O wiele gorzej wygląda sytuacja Korony Pęcz/Szczawin. Zespół ten po raz kolejny przegrał. Tym razem wysoko w Sobótce, gdzie zmierzył się z Zachodem. Gospodarze ograli nasz zespół 9-2. Korona przed przerwą zimową znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli i w swym dorobku ma tylko 2 punkty. Nie odniosła jesienią żadnego zwycięstwa i naprawdę utrzymanie tego zespołu w klasie A graniczyć będzie z cudem.