Zawodnik football freestyle ze Strzelina Daniel Mikołajek wrócił właśnie z Republiki Południowej Afryki, gdzie brał udział w nagraniach do reklamy. Teraz strzeliński Mikołaj przygotowuje się do nowego sezonu, który z pewnością będzie owocny.

- Dużo słońca, opalenizna, freestyle, dobra zabawa i wspaniali ludzie – tak krótko podsumował swój pobyt w Republice Południowej Afryki strzeliński zawodnik football freestyle Daniel Mikołajek. Popularny Mikołaj w Johannesburgu brał udział w nagraniach do reklamy Coca Coli, która ma być emitowana w Rosji i Kazachstanie. – Do RPA pojechałem razem z moim dobrym znajomym Szymonem Skalskim. Przez pięć godzin, w palącym słońcu, wykonywaliśmy sztuczki z piłką. Na razie trwają prace nad realizacją kolejnych materiałów do tej reklamy, ponieważ udział w niej wezmą także sportowcy z innych dyscyplin. Z niecierpliwością czekamy na końcowy efekt, który z pewnością będzie można także obejrzeć na kanale youtube.com – mówi Daniel Mikołajek.
Czekając na samolot na warszawskim lotnisku, strzeliński Mikołaj otrzymał przez telefon propozycję udziału w prestiżowym turnieju w Pekinie. Zawody mają się odbyć w dniach 12-13 czerwca. - Jest to turniej TOP 16, który wspiera firma Red Bull. To dla mnie kolejna, miła informacja, ponieważ uwielbiam podróżować. Już raz odwiedziłem Pekin. Jest to jedno z najpiękniejszych miast, w jakich byłem, więc chętnie odwiedzę je ponownie – kontynuuje. Mikołaj z grupą zawodników z RPA
Po powrocie z RPA Daniel miał zaledwie dzień przerwy, ponieważ razem ze swoją grupą AS Crew Alternative Soccer wziął udział w dorocznej Gali Sportu w Grodzisku Mazowieckim. AS Crew tworzą trzy osoby: Daniel Mikołajek, Mateusz Sieja oraz Damian Gawrych, który jest założycielem grupy. – Rozpoczyna się nowy sezon, w którym planujemy wiele startów. Mam nadzieję, że będzie to przełomy rok dla AS Crew. Aktualnie przygotowuję się do turnieju Focus on Freestyle 3. Do rywalizacji przystąpi szesnastu najlepszych zawodników z naszego kraju. Zawody będą stały na wysokim poziomie, ponieważ Polska jest w czołówce światowej w tej dyscyplinie. W roku 2011 odbyła się pierwsza edycja Focus on Freestyle, a ja wywalczyłem drugie miejsce. Rok później byłem trzeci. Teraz czas na złoto! Zawody odbędą się w dniach 22-23 maja w bydgoskiej galerii Focus. Trzymajcie kciuki – kończy strzeliński Mikołaj, o którego sukcesach będziemy informować na bieżąco.


 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również